Home Анонси Вакансія фахівця/фахівчині з гендерних питань у CDF Canada: дедлайн 31 липня

Вакансія фахівця/фахівчині з гендерних питань у CDF Canada: дедлайн 31 липня

0
733

CDF Canada оголосила конкурс на вакансію фахівця/фахівчині з гендерних питань і з роботи з громадськістю. Дедлайн – 31 липня, пише Громадський простір.

  • Проєкт: Підтримка економічного розвитку жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні
  • Назва посади: Фахівець/фахівчиня з гендерних питань і з роботи з громадськістю
  • Місце роботи: м. Дніпро.

CDF Canada буде реалізовувати цей проєкт у партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Горєніє» (Дніпро, Україна). Завдання проєкту – подолати наслідки війни в Україні, а також підтримати людей та підприємства, які зазнають руйнівного впливу.

Метою проєкту є підвищення рівня зайнятості та підприємництва жінок-переселенок. Проект сприятиме розвитку торговельних та ділових навичок та ринкових можливостей у виробництві одягу та швейної промисловості. Загалом проєкт підтримають понад 2200 бенефіціарів.

Очікується, що кандидат чи кандидатка на посаду матиме 5-7 років досвіду роботи в галузі прав жінок та гендерної рівності в державних установах, а також щонайменше 5 років досвіду роботи з міжнародними проєктами чи програмами. При цьому знання українського контексту стане перевагою.

Крім того, вимагається мати ступінь магістра з гендерних досліджень, соціальних або природничих наук чи суміжних дисциплін, або поєднання ступеня бакалавра з відповідним досвідом роботи.

Заявки приймаються до 31 липня 2020 року.

Кандидати та кандидатки мають надіслати супровідний лист і резюме. У супровідному листі потрібно вказати свої побажання щодо заробітної плати.

Листи просять надсилати на електронну адресу apply@cdfcanada.coop, вказавши в темі назву вакансії «SEW Gender and Outreach Officer».

Детальніше прочитати про всі умови можна тут.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси