Головна Анонси Відбір учасниць проєкту «Голос жінки має силу 2020» в Донецькій області: дедлайн 10 квітня

Відбір учасниць проєкту «Голос жінки має силу 2020» в Донецькій області: дедлайн 10 квітня

0
864

Громадська організація «Агенція Демократичного Розвитку Донбасу» оголосила набір амбасадорок проекту «Голос жінки має силу 2020», пише Громадський простір.

Хто такі амбасадорки?

Амбасадорки це активні жінки – учасниці проєкту «Програма з відновлення миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2020». У регіоні проєкт представлять 5 амбасадорок.

Яка передбачена діяльність амбасадорки у проєкті

Кожна амбасадорка має представити ідею власного міні-проєкту, який стосується захисту прав жінок, жіночого лідерства та миротворчості, а також реалізувати його в рамках проєкту «Голос жінки має силу 2020».

Амбасодорки Проєкту регулярно звітують про свою діяльність та реалізацію їхніх міні-проєктів регіональному координатору.

Кожна амбасадорка має сформувати власну команду, прийняти участь в одному з п’яти 4-денних навчальних шкіл-тренінгів (залучивши разом із собою ще одну особу) та двох 2-денних форумах, делегувати своїх колежанок на дводенні регіональні тренінги, вести власний блог, провести 1 дебатний клуб та 2 блог-кафе. Обов’язковою умовою є публікація блогів на порталі фундації «MustPostToday» на визначені теми.

Форма для реєстрації учасниць тут.

Якщо виникнуть питання: тел. 0669944960, сторінка ГО «Агенція Демократичного Розвитку Донбасу», поштова скринька: agencydonetsk08@gmail.com

Дедлайн заповнення форми – 10 квітня 2020 року.

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси