Головна Анонси VІІ Український жіночий конгрес, 22-23 листопада

VІІ Український жіночий конгрес, 22-23 листопада

2
1,111

Сьомий Український жіночий конгрес, який відбудеться 22-23 листопада у Києві, буде присвячений темі паритетної участі жінок і чоловіків у процесах відбудови України.

Дискусії точитимуться на шістьох тематичних панелях, які охоплюють всі сфери суспільного життя: від політики і економіки до системи громадського здоров’я, освіти і адаптації ветеранок.

Олена Кондратюк
Олена Кондратюк

«Ми хочемо зібрати жінок, які роблять надзвичайні речі під час війни!Тих, які продемонстрували свої лідерські якості в різних сферах життя: у бізнесі, в освіті, в медицині, у боротьбі з корупцією та соціальної адаптації ветеранів…

Нам важливо проаналізувати тему діяльності жінок під час воєнних викликів. Ми вже знаємо, що війна стимулювала жінок брати на себе більше відповідальності за бізнес, добровільно чи вимушено…

Ми хочемо почути думку уряду щодо можливостей держпідпримки жінок в бізнесі, конкретні приклади соціальної адаптації ветеранок. Загальна мета Конгресу — домогтися, щоб жінки були паритетною з чоловіками складовою відбудови України, щоб вони мали змогу впливати на процеси і рішення без дискримінації і «скляних стель».

Відтак і назва 7 УЖК — «Жіноче лідерство. Час відновлення. Час відбудови»,анонсувала подію співзасновниця УЖК, віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Детальна програма заходу та трансляція заходу буде на офіційному сайті ГО «Український жіночий конгрес».

Усім охочим приєднатися до події, потрібно зареєструватися.

Заявки приймають до 16 листопада 2023 року.

Організатори також наголошують, що заповнення реєстраційної форми не гарантує запрошення на захід. Усі відібрані до участі особи будуть поінформовані через електронну пошту до 21 листопада 2023 року. Оргкомітет не покриває проїзд та проживання, а також не відшкодовує жодних витрат, пов’язаних із участю у заході. 

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси