Home Анонси Волинський прес-клуб шукає амбасадорок гендерної рівності: дедлайн 10 квітня

Волинський прес-клуб шукає амбасадорок гендерної рівності: дедлайн 10 квітня

0
187

Волинський прес-клуб, який є регіональним партнером проєкту «Голос жінки має силу», запрошує до співпраці активних волинянок, серед яких буде обрано 5 амбасадорок гендерної рівності, пише Громадський простір.

Кожна амбасадорка повинна буде створити свою команду і протягом дії проєкту (квітень-грудень 2020 року) організовуватиме міні-проєкти (тематичні заходи), разом зі своїми  партнерками відвідуватиме цікаві тренінги і мистецькі заходи, вестиме  власний блог, спілкуватиметься з такими ж активістками з 10 регіонів України. Волинський прес-клуб сприятиме  роботі амбасадорок і допомагатиме втіленню їх ідей.

Можливі теми заходів:

  • встановлення в суспільстві гендерної рівності як важливої умови сталого розвитку країни;
  • розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні
  • розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей миротворчості;
  • послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності;
  • залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів.

Також можна запропонувати іншу корисну для громади тему.

Усіх охочих стати амбасадоркою у Волинській області просять до 10 квітня 2020 року включно заповнити Анкету

Із усіх питань щодо участі в проєкті можна писати на електронну скриньку volyn.women.voices@gmail.com

«Голос жінки має силу» – національна адвокаційна кампанія, спрямована на те, щоб голоси жінок і дівчат, передусім тих, котрі постраждали на Сході України, не губилися в ході тривалого військового конфлікту в нашій країні. Проєкт реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси