Головна Анонси Вишкіл для політикинь. Київ, 27-28 травня

Вишкіл для політикинь. Київ, 27-28 травня

4
1,159

27-28 травня у Києві відбудеться дводенний вишкіл для політикинь. Це тренінг для лідерок, громадських активісток та депутаток, які почали будувати свою політитичну кар’єру.

Під час вишколу учасниці дізнаються:

  • як політикиням формувати і захищати свою репутацію;
  • як працювати з довірою виборців;
  • як планувати і втілювати комунікаційні стратегії;
  • що таке гендерночутлива, ефективна, антикризова комунікація і як протидіяти інформаційним атакам та насильству щодо політично активних жінок;
  • як ефективно взаємодіяти з медіями та журналіст/-ками;
  • як правильно давати інтерв’ю і про які юридичні аспекти варто знати;
  • як використовувати соцмережі в політичній діяльності;
  • навіщо й кому потрібна гендерна рівність;
  • про цінності політикинь.

Щоб пройти навчання, потрібно заповнити заявку на участь. Дедлайн подання заявок — 14 травня. Відібраним учасницям повідомлять про деталі заходу.

Участь безкоштовна. Організатори компенсують транспортні витрати, забезпечать проживання і харчування. Учасниці зобов’язуються брати активну участь у всіх навчальних сесіях. 

Хто тренери і тренерки?

Ірина Тишко — гендерна експертка, голова громадського Альянсу Політична Дія Жінок, членкиня Громадської ради парламентського МФО «Рівні можливості», колишня радниця заступника глави Адміністрації президента. Ініціаторка та координаторка кількох громадських коаліцій на захист прав жінок, зокрема «Вибори без сексизму» та «Відкриймо правду про насильство». Авторка фільму «Один день із життя кандидатки», присвяченому політичним правам жінок. Адвокатка гендерних квот, засновниця Комунікаційної школи лідерок та співавтора петиції про обовʼязкове запровадження статевого виховання в школі.

Олександр Равчев — тренер і консультант із комунікації. Понад 15 років працює з виборчими кампаніями та політичними партіями. Із 2019 комунікаційник у проєктах органів державної влади. Протягом 2020-2022 років — тренер Української школи урядування для державних службовців категорії А. Співзасновник та член правління клубу піарників громадських та благодійних організацій «Піранья».

Валерія Пустовіт — керівниця напрямку «Розширення можливостей жінок» у Projector Foundation та лідерка програми «Сама собі ціль». Має 5 років досвіду в комунікаціях та піарі, працювала з Департаментом культури КМДА, ютуб шоу Ебаут, UWE Hub.

Вишкіл проводить Інститут розвитку регіональної преси й платформа Жінки — це 50% успіху України в межах проєкту Національного демократичного інституту (НДІ).

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси