Головна Анонси Як стати лідер/ками в реформах? 5-денний тренінг

Як стати лідер/ками в реформах? 5-денний тренінг

0
438

Академія лідерства для розвитку в Україні є навчальною програмою для представників/ць виконавчої влади, громадського та бізнес сектору. Дедлайн – 18 березня 2018 року.

Академія лідерства для розвитку «Роль державної політики в розвитку приватного сектора» є п’ятиденною інтенсивною програмою для навчання представників виконавчої влади тому, як бути ефективними лідерами в реформах, сприяти надійній державній політиці в складних і суперечливих трансформаціях. Програма Академія лідерства для розвитку в Україні буде очолена проф. Френсісом Фукуямою, Майклом Беноном та доктором Майклом Макфолом.

Протягом п’яти днів інтенсивного навчання учасники програми отримають аналітичну основу, необхідну для сприяння зростанню приватного сектора за допомогою державної політики. Учасники програми дізнаються, як бути успішними реформаторами і лідерами, здійснюючи аналіз зацікавлених сторін, послідовності дій, управління конфліктами і створення коаліцій. З цією метою розробники політичного курсу повинні мати ґрунтовне розуміння економічних, фінансових, політичних і культурних реалій для кожної країни.

Зацікавлені кандидати повинні заповнити аплікаційну форму за посиланям: https://goo.gl/forms/uXkoqyL5nDvA3GeI2

Учасникам можливо необхідно буде взяти участь у співбесіді по телефону чи Skype. Проведення співбесіди по телефону чи Skype відбуватиметься протягом 19-24 березня 2018 р. і учасники будуть повідомлені про відбір до 31 березня 2018 р.

Учасники будуть відібрані на основі таких критеріїв:

досвід у сфері політичних, економічних, соціальних наук, міжнародних економічних відносин;

учасники повинні бути менеджерами середнього рівня з щонайменше п’ятирічним досвідом роботи;

учасники, які тепер відіграють важливу роль в політичному, економічному і соціальному розвитку своєї країни. Учасники можуть працювати в якості осіб, що визначають політику, керівників бізнес-сектора/підприємців і керівників організацій громадянського суспільства (представників профспілок, неурядових організацій, засобів масової інформації, бізнесу і професійних асоціацій);

вільне володіння англійською мовою;

наявність аналітичних здібностей;

вміння працювати в команді.

Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) пропонує стипендії для 30 українських учасників на конкурсній основі. Стипендія покриватиме витрати, пов’язані з участю у семінарі (проживання, харчування, навчальні матеріали).

Контакти:

http://www.cipe.org/language-intro/russian

Центр міжнародного приватного підприємництва

forum@cipe.org

http://spm.ucu.edu.ua/leadership-academy-for-development/

50%

Джерело: Гурт

Більше публікацій
Більше публікацій Редактор
Більше публікацій Анонси