Головна Статті Яна Зінкевич: Шкільний курс «Основи сім’ї» є небезпечним

Яна Зінкевич: Шкільний курс «Основи сім’ї» є небезпечним

0
1,030

Народна депутатка Яна Зінкевич, «Європейська солідарність», закликає надсилати звернення до Міністерства освіти та науки України щодо необхідності проведення антидискриімнаційної експертизи шкільного курсу «Основи сім’ї», який у вересні 2019 року запроваджено у шкільну програму. Про це вона пише на свої сторінці у Фейсбуку.

Політикиня наголошує на тому, що вона і її колеги по фракції Іванна Климпуш-Цинцадзе та Ірина Фриз у серпні надсилали аналогічне звернення до МОН, у листопаді схвалення курсу було лише тимчасово призупинено.

«Ми повинні виховувати в кожній дитині індивідуальність та прагнення проявити свої таланти та вміння, а не зі шкільної парти прищеплювати кожному школяреві і школярці конкретні ролі, які закривають перед ними цілий світ неймовірних перемог та звершень. Ми повинні розповідати дітям про ризики та виховувати вміння уникати цих ризиків, а не табуювати та уникати тих речей, з якими діти рано чи пізно зустрінуться у своєму житті», – наголошує депутатка, називаючи сам урок сам факультативний урок під назвою «Основи сім’ї» небезпечним, з уточненням, що  «конретно ця нова редакція є небезпечною».

Читайте також: Яна Зінкевич: «У політиці в мене військовий авторитет»

«Останнім часом лише сам факт обговорення можливості уроків під подібними назвами викликають у багатьох мурашки по шкірі, бо в більшості випадків нічого корисного  чи хорошого від них годі чекати. Проте цей, наголошую, вже введений у шкільну програму курс, перевершив у негативному ключі усі попередні», – пише Зінкевич.

Вона закликає громадян самостійно написати листа до Міністерства освіти й наводить адреси:
[email protected]
[email protected]

Приклад звернення можна завантажити з сайту «Гендер в деталях».

Яна Зінкевич обрана народною депутаткою від партії «Європейська солідарність», йшла номером 7 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції, секретар Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування. Із 2018 року вона очолювала комунальне підприємство «Госпітальєри Дніпра», ще раніше була  командувачкою медичного батальйону «Госпітальєри», начальницею Медичного управління та реабілітації бійців Української добровольчої армії. Нагороджена орденом «Народний герой України».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті