Головна Статті Юлія Свириденко, Яна Зінкевич, Дар’я Каленюк та Анастасія Волкова увійшли до рейтингу Time Next 100

Юлія Свириденко, Яна Зінкевич, Дар’я Каленюк та Анастасія Волкова увійшли до рейтингу Time Next 100

1
192

У цьогорічний рейтинг Time Next 100 увійшло четверо українок — перша віцепрем’єрміністерка, міністерка економіки Юлія Свириденко, активістка та виконавча директорка київського Центру протидії корупції Дар’я Каленюк, медикиня-доброволиця, засновниця батальйону «Госпітальєри», ветеранка та народна депутатка Яна Зінкевич і підприємиця, засновниця стартапу Flurosat, який надає технологічні послуги аграрному бізнесу в різних країнах світу, Анастасія Волкова. 

TIME100 Next відзначає 100 нових лідерів та лідерок, які впливають на майбутнє у галузях бізнесу, розваг, спорту, політики, охорони здоров’я, науки, активізму та багатьох інших. Щорічно у перелік потрапляють зірки шоубізнесу, науковці, політики та урядовці з усього світу, які вже зараз змінюють світ та визначають наше майбутнє.

Юлія Свириденко

Юлія Свириденко
Юлія Свириденко, фото: Hollie Adams — Bloomberg/Getty Images

Юлія Свириденко увійшла в номінацію «Лідери». За традицією видання, про кожного та кожну, хто увійшов до рейтингу, пише коротке слово відома особистість.

Про Юлію Свириденко написала міністерка торгівлі США Джина Раймондо. Вона відзначила силу та відвагу української міністерки та зазначила, що саме такі люди є символом стійкості українського народу.

«Коли цього літа Юлія Свириденко зайшла на віртуальну зустріч зі мною та керівниками страхових компаній США, вона перебувала в укритті.

Навіть у зоні активних бойових дій міністерка Свириденко не мала жодних сумнівів у тому, що український народ переможе. Вона була зосереджена на тому, щоб закласти основу для відновлення України. Я зустрічалася з нею кілька разів, і кожного разу була вражена її силою, витривалістю та відвагою.

Міністерка Свириденко є символом стійкості українського народу. З такими молодими, розумними та рішучими лідерками, як вона, післявоєнне майбутнє України виглядає яскравішим, ніж будь-коли», — написала Джина Раймондо.

Читайте також: 50 лідерок: Forbes Ukraine розповів про жінок, які наближають перемогу

Яна Зінкевич

Яна Зінкевич
Яна Зінкевич

Яну Зінкевич відзначили в номінації «Активісти». Про депутатку написала Армані Сайєд – репортерка із питань світових подій у TIME. Сайєд відзначила внесок Яни Зінкевич у допомозі та спроряджені медикаментами військових та наголосила на її сміливості як командирки.

«Майже десять років Яна Зінкевич відіграє важливу роль у порятунку життів українців на передовій. 28-річна військова ветеранка є командиркою українського цивільного медичного батальйону, відомого як «Госпітальєри», а ще вона одна з наймолодших депутаток країни.

У 2014 році, коли на сході України розпочалася війна з Росією, Зінкевич вчилася на медикиню. Вона призупинила навчання, щоб допомогти пораненим у боях, а згодом заснувала «Госпітальєрів».

Зінкевич сама вивела в безпечне місце понад 200 поранених воїнів, перш ніж отримати поранення в 2015 році», —зазначила Армані Сайєд

Читайте також: Яна Зінкевич, Альона Павлова й Аліна Михайлова: ветеранки говорять про політичні виклики

Дар’я Каленюк

Дар’я Каленюк
Дар’я Каленюк

Після початку повномасштабної війни виконавча директорка київського Центру протидії корупції Дар’я Каленюк стала провідним голосом громадянського суспільства на захисті України. Так починає свою розповідь про громадську активісту професор Прінстонського університету та колишній виконавчий директор Human Rights Watch Кеннет Рот.

«Будучи співзасновницею Міжнародного центру української перемоги, вона нагадує всім нам, що поставлено на карту. Україна перебуває на передовій війни за демократю. І Україна бореться за свою територіальну цілісність, щоб інші народи не спіткала подібна доля.

Каленюк висвітлює російські військові злочини, вона говорить про олігархів і компанії, які наживаються, вливаючи гроші в російську військову машину.

Її пристрасть до незалежності та свободи своєї країни є потужним доповненням до військ, які протистоять російянам у полях і окопах. Вона нагадує нам, чому варто вести цю битву», — підсумував Рот.

Дар’я Каленюк, як і Яна Зінкевич, також представлена у категорії «Активісти».

Анастасія Волкова

Анастасія Волкова,
Анастасія Волкова, фото: Bryan van der Beek—Bloomberg/Getty Images

Підприємиця, засновниця стартапу Flurosat Анастасія Волкова відзначена у номінації «Інноватори». Американський інвестор, філантроп і співвиконавчий керівник Galvanize Climate Solutions Томас Стейер, зауважив, що Анастасія Волкова допомагає створювати майбутнє.

«Кліматична криза вплине на все, включно з їжею на наших тарілках. Щоб адаптуватися, сільськогосподарська галузь має як контролювати викиди, так і запроваджувати стійкі методи ведення бізнесу. На щастя, є такі фантазерки, як Анастасія Волкова, які працюють у цьому напрямку.

Хрещена дочка фермера, Волкова ще в молодості визнала проблеми великого сільського господарства. Тепер вона допомагає галузі адаптуватися. Її компанія, що займається програмним забезпеченням, дає змогу таким гігантам, як General Mills і Kellogg’s, допомагати досягати своїх кліматичних цілей, надаючи можливості вимірювання та моніторингу для кількісного визначення та зменшення викидів», — зазначив Стейер.

Минулого року до рейтингу TIME100 Next увійшли троє українців. Двоє урядовців – віцепрем’єрміністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та віцепрем’єрміністр із відновлення, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков. А також науковиця-математикиня, професорка Швейцарського федерального технологічного інституту Марина В’язовська.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті