Головна Статті Задля підтримки прав жінок та ЛГБТ: у Франції міністерка дала інтерв’ю Playboy

Задля підтримки прав жінок та ЛГБТ: у Франції міністерка дала інтерв’ю Playboy

2
1,253
Марлен Скіаппа «Playboy»
Марлен Скіаппа

Міністерка соціальної економіки й асоціацій Франції Марлен Скіаппа сфотографувалася для журналу «Playboy», а також дала розлоге інтерв’ю щодо питання прав жінок, зокрема й репродуктивних, а також прав ЛГБТ-спільноти.

Про це пише Суспільне з посиланням на «France24».

Відомо, що Марлен Скіаппа — письменниця та феміністка. Вона мама двох дітей. До політичної кар’єри була блогеркою та писала про виклики материнства, жіноче здоров’я і вагітність, а потім обійняла посаду міністерки з питань гендерної рівності.

Читайте також: «Нетрадиційна» Ана: Як жінка-ЛГБТ керує урядом у патріархальній країні

Акторка і ведуча каналу Europe 1 Жанна Барон опублікувала у Twitter частину зображення обкладинки квітневого номера журналу «Playboy» з французькою урядовицею.

 

Попри те що Марлен Скіаппа сфотографувалася одягненою, деякі її колеги виступили проти таких фотографій. Зокрема, прем’єрка Франції Елізабет Борн назвала зйомки для «Playboy» недоцільними, «оскільки у Франції тривають політичні й соціальні потрясіння на тлі пенсійної реформи президента Емманюеля Макрона».

Як пише BBC, критику підтримала членкиня парламенту від партії «Зелених» Сандрін Руссо, яка поставила під сумнів «такий крок». Вона сказала в ефірі телеканалу BFM: «Жіночі тіла повинні бути оголені будь-де, у мене з цим немає проблем, але є соціальний контекст».

Читайте також: У Швейцарії жінки звернулися до Євросуду з прав людини через зміни клімату

Згодом Марлен Скіаппа прокоментувала, що у Франції жінки вільні робити те, що вони хочуть. Та додала, що інтерв’ю — «про захист права жінок робити зі своїм тілом те, що вони хочуть: скрізь і завжди, незалежно від того, чи дратує це недоброзичливих людей і лицемірів».

 

Водночас міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманін підтримав рішення Марлен Скіаппи й назвав його «сміливим».

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті