Головна Статті Депутатку Кременчуцької міської ради цькують за «ЛГБТ-пропаганду»

Депутатку Кременчуцької міської ради цькують за «ЛГБТ-пропаганду»

6
1,459
Лариса Гориславець

Депутатку Кременчуцької міської ради Ларису Гориславець, «Європейська солідарність», цькують за «ЛГБТ-пропаганду».

Приводом для заяви руху «Всі разом!», який проголошує обстоювання традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї, стало те, що 22 грудня депутатка прийшла на сесію ради у веселковій масці.

Представники руху також погрожують депутатці «дискваліфікаційними списками» за публічні дії, які нібито спрямовані проти інституту сім’ї.

«Місцеві депутати та свідки були здивовані тим, що Гориславець займається відвертою популяризацією ЛГБТ-руху на трибуні міської ради. Публічно виражає свої деструктивні уподобання та підтримує антисімейний політичний рух. Така зневага до природних і сімейних цінностей та нехтування інтересами громади неприпустимі для депутата», – пише видання «Всі разом!»

Лариса Гориславець пов’язує цю атаку з політичними мотивами: представник «Всі разом!» в Кременчуці є директором дитячого табору, про завищені закупівельні ціни якого вона писала як журналістка.

«Несподівано для самої себе, мене зачепила ця агресія, хоча я і передбачала негативну реакцію. Я свідомо вдягнула цю маску на сесію міськради. Напередодні почула, що в мерії будуть благословляти депутатів та вручати їм Біблії. У мене це викликало несприйняття з кількох причин. По-перше, як депутатка я є представницею інтересів різних конфесій та атеїстів; по-друге, Україна є світською державою; по-третє, чого раптом зі мною і наді мною щось будуть робити (благословіння) без моєї згоди? Я подумала: якщо хтось хоче демонструвати у міськраді свої погляди-переконання, то і я теж маю продемонструвати свої. Я є тренеркою з прав людини та ЛГБТ-дружньою персоною, на початку грудня брала участь в укр-німецькому проєкті про ЛГБТ від Gender Z (від них і маска)», – прокоментувала Лариса Гориславець.

Сайт «Всі разом!» також звинуватив депутатку в тому, що вона відмовилася брати подарункову Біблію. У новині згадано про 7 «відмовників», проте фігурує лише одне прізвище – Лариси Гориславець.   

Лариса Гориславець

Лариса Гориславець – журналістка-розслідувачка. Пише про корупційні зловживання на місцевому рівні: бюджетні преференції для «своїх» підрядчиків, зв’язки бізнесу і влади, зловживання депутатів міськради і чиновників, незаконне збагачення. В 2020 році стала депутаткою Кременчуцької міської ради від партії «Європейська солідарність».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті