Home Статті Замість Юлії Ковалів заступницею голови Офісу президента стала Юлія Свириденко

Замість Юлії Ковалів заступницею голови Офісу президента стала Юлія Свириденко

0
196
Юлія Ковалів та Юлія Свириденко
Зображення: agroportal.ua

Заступниця керівника Офісу президента Юлія Ковалів звільнилася із займаної посади за власним бажанням. На її місце вже призначили Юлію Свириденко, яка раніше працювала першою заступницею міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Про це свідчать укази президента на сайті ОПУ.

За даними «Української правди», джерела в ОПУ зазначають, що Ковалів залишається у «Нафтогазі» та буде радницею президента Володимира Зеленського.

Хто така Юлія Свириденко?

Юлія Свириденко

Юлія Свириденко працювала на посаді заступниці міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (з вересня 2019 року). Із 22 липня 2020 року обіймала посаду першої заступниці в цьому ж міністерстві.

У 2008 році закінчила з відзнакою Київський національний торговельно-економічний університет, спеціальність «менеджмент антимонопольної діяльності», магістр з менеджменту антимонопольної діяльності. В тому ж році вступила до аспірантури Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Економіка та управління національним господарством».

Трудову діяльність розпочала у 2008 році на посаді економістки з фінансової роботи Українсько-андорського спільного підприємства АТ «АМП». Згодом працювала оцінювачкою міжміського бюро технічної інвентаризації, заступницею директора ТОВ «Еко-Втор» (Київ). У 2009 році пройшла повний курс бухгалтерського обліку у Київській школі ринкової економіки. Закінчила курси при Фонді державного майна України та є сертифікованим спеціалістом з оцінки нерухомості та обладнання та з оцінки бізнесу, цінних паперів, нематеріальних активів та інтелектуальної власності (2009, 2011). Пройшла серію тренінгів з оцінки землі у Київському міжнародному інституті бізнесу.

У 2011 році Юлія Свириденко була призначена головою Постійного представництва міста Чернігів у місті Усі (Китай) – єдиного представництва українського міста в КНР (на громадських засадах).

Із травня 2015 року — радниця голови Чернігівської ОДА.

Із серпня 2015 року — начальниця Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.

Закінчила програму навчання менеджерів (2016, Німецька академія управління Нижньої Саксонії (DMAN), Німеччина). Учасник програми «Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі», організованій Європейською академією Берліна, при підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини (вересень 2016, Берлін). Закінчила програму стратегій зростання приватного сектору, органiзовану Шведським агентством з питань міжнародного розвитку Sida (Швеція, 2017)

У березні 2018 року стала першою заступницею голови Чернігівської ОДА.

З 30 липня по 28 листопада 2018 року — виконувачка обов’язків голови Чернігівської ОДА.

З березня по вересень 2019 року — директорка ТОВ «Сідко Україна», що спеціалізується на виробництві кормів для диких птахів і займається переробкою органічної продукції.

З 29 вересня 2019 року — заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

24 грудня 2019 року Юлія Свириденко обрана головою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Членкиня делегації для участі у Тристоронній контактній групі, представниця в робочій підгрупі з соціально-економічних питань.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті