Головна Статті Зеленський відповів на петицію про статеве виховання в освіті

Зеленський відповів на петицію про статеве виховання в освіті

3
682

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію щодо впровадження обов’язкового статевого виховання в систему освіти.

Зеленський погодився, що державна політика в освіті повинна задовольняти потреби людини і суспільства та повинна формуватися на основі досліджень та досвіду.

«Згідно із пунктом 3 статті 5 Закону України «Про освіту» державна політика у сфері освіти формується і реалізується на основі наукових досліджень, міжнародних зобов’язань, вітчизняного та іноземного досвіду з урахуванням прогнозів, статистичних даних та індикаторів розвитку з метою задоволення потреб людини і суспільства», — йдеться у відповіді.

Читайте також: У Раді зареєстрували законопроєкт про вдосконалення протидії сексуальному насиллю

Водночас президент зауважив, що не здійснює вплив на формування освітніх програм:

«Державну політику у сфері освіти визначає Верховна Рада України, а реалізують Кабінет Міністрів України, центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки, інші центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування».

Тож, Зеленський звернувся до уряду з проханням опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції та поінформувати його та авторку петиції про результати розгляду.

Нагадаємо, петицію щодо обов’язкового впровадження статевого виховання в системі освіти на початку лютого подали Громадський альянс «Політична дія жінок» та експертний ресурс «Гендер у деталях».

У петиції закликали сприяти розробці програми статевого виховання дітей і молоді, які відповідатимуть найкращим світовим практикам, і в найкоротший термін впровадити їх у систему освіти України.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті