Головна Статті «Жінки, мир, безпека»: в Україні запустили нову медіаплатформу

«Жінки, мир, безпека»: в Україні запустили нову медіаплатформу

0
458

В Україні з’явилася платформа W2U – Women to Ukraine. Це майданчик для публікації позицій і думок жіночих неурядових організацій, спрямований на привернення уваги до різкого впливу війни на жінок в Україні.

Проєкт створений консорціумом організацій: Центром економічного відновлення, La Strada, Поруч, Інститутом конструктивної журналістики та нових медіа за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Основну увагуна платформі приділяють аспектам Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Єдиний портал зібрав разом активісток, експерток, урядовиць, представниць місцевої влади та міжнародних організацій, які висвітлюють проблематику й перспективи гендерної рівності і демонструють зростаючу роль жінки у суспільстві.

Читайте також: Україна ухвалила план дій щодо резолюції «Жінки, мир, безпека»

На платформі W2U можна знайти аналітичні статті, актуальні новини, надихаючі історії інших жінок. А також отримати гранти та інформаційну підтримку.

Як заначають організаторки ініціативи, така платформа стала відповіддю на те, що українські ЗМІ приділяють недостатньо уваги проблемам та викликам війни для жінок, а також не зображують силу жіночого лідерства у миротворенні. Такого висновку дійшли дослідники з Інституту конструктивної журналістики.

«Розв’зання проблеми – більше видимості жінок у медіа, увага до складних тем, більше ресурсів про жінок та про них, для того, щоб, з одного боку, звертати увагу на проблеми жінок, а з іншого – надати їм можливість стати активними гравцями й висвітлювати їхній досвід та історії успіху у ЗМІ, – розповідає Ксенія Букшина, директорка Інституту конструктивної журналістики та нових медіа. – Ми також вважаємо важливим надати слово професійним феміністам, які працюють у цій галузі, щоб показати важливість підтримки чоловіків і переваги гендерної співпраці».

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті