Головна Статті «Зневага не лише до Геращенко, а й до всіх жінок»: нардеп Ляшко образив віце-спікерку

«Зневага не лише до Геращенко, а й до всіх жінок»: нардеп Ляшко образив віце-спікерку

0
642

Народний депутат Олег Ляшко обізвав віце-спікерку Ірину Геращенко «віце-головихою», а також застосував іншу образливу лексику щодо парламентарки.

Політики обмінялися репліками та коментарями в Facebook.

Геращенко зауважила, що разом із іншими політикинями не збирається толерувати подібне хамство.

На підтримку віце-спікерки також виступила віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Свіже» хамство на адресу Ірини Геращенко демонструє, як низько здатен опуститися радикал Ляшко напередодні виборів. Це демонстрація зневаги не лише до першої заступниці Голови Парламенту. Це зневага до всіх жінок, включно з його виборцями, і це топтання по елементарній етиці, якою має бути наділена будь-яка людина, а депутат і поготів», – прокоментувала віце-прем’єрка на своїй сторінці у Фейсбуку.

Крім того, відреагувала на ситуацію Урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко. За її словами, слово «головиха» використовується в розмовному мовленні, але коли йдеться про зневажливе звернення до жінки.

«З’явилася чергова спроба приниження жінки-політика, заступниці Голови Верховної Ради України Ірину Геращенко шляхом викривленого сприйняття суті фемінітивів, перекручування правил мови», – наголосила Левченко.


Згодом з’явилася заява МФО «Рівні можливості» із засудженням неетичних висловлювань Ляшка.

«Ми наполягаємо, що така манера спілкування є неприпустимою і закликаємо Олега Ляшка принести свої публічні вибачення. Олег Ляшко і раніше не приховував свою мізогінію, викривлюючи прізвища і насміхаючись з віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, лаючись на адресу голови фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко, жінок-урядовців і депутаток», – зауважили в міжфракційному об’єднанні.

50%

Фото: informator.news

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті