Home Анонси Зустріч для кандидаток, які не були обрані, з експерткою Крістіною Хартман, 18 лютого

Зустріч для кандидаток, які не були обрані, з експерткою Крістіною Хартман, 18 лютого

2
423

Національний Демократичний Інститут (НДІ) запрошує на мотиваційну зустріч для жінок-кандидаток, які балотувалися на місцевих виборах 2020 року, але не були обрані.

Захід покликаний об’єднати активних жінок, які хотіли б проаналізувати виклики виборчих перегонів та поділитись своїми висновками для побудови майбутнього плану дій.

У мотиваційній зустрічі візьме участь міжнародна експертки з виборчих питань Крістіна Хартман, яка розповість про свій досвід участі у виборчих кампаніях та допоможе учасницям розробити наступні кроки для досягнення цілей у політичній кар’єрі або громадському житті.

Упродовж своєї кар’єри вона розробляла стратегічне планування, займалася виявленням та усуненням проблем проєктів, та підтримувала команди в їхній перехідний період. Її досвід у галузі громадянського суспільства, питань виборів та диктаторських режимів надзвичайно обширний, враховуючи її участь у підготовці кандидатів/-ок на виборах у Ліберії та моніторинг виборів президента України у 2019 році. Крім того, пані Хартман була кандидаткою на виборах до Конгресу США у 16-му районі Пенсильванії у 2016 та 2018 роках. У 2019-2020 вона балотувалася на посаду генерального фінансового аудитора штату Пенсильванія.

Читайте також: Крістіна Хартман: Як Трамп допоміг жінкам на виборах у США

Коли: 18 лютого, 15.00 – 18.30

Де: Онлайн-трансляція на сторінці платформи «Жінки – це 50% успіху України» в Фейсбуку та на YouТube-каналі.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси