Головна Статті 90 тисяч євро: раду Парижа оштрафували за надмір жінок на керівних посадах

90 тисяч євро: раду Парижа оштрафували за надмір жінок на керівних посадах

1
996
Міську раду Парижа оштрафували за надмір жінок на керівних посадах

Міську раду Парижа оштрафували на 90 000 євро відповідно до французьких законів про рівність за дискримінацію щодо чоловіків. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на The Times.

Уряд Франції наклав штраф після того, як з’ясувалося, що жінки отримали 11 з 16 вакансій директорів і заступників директора у раді у 2018 році, останньому році, за який є повні дані.

У раді Парижа, де більшість мають соціалісти, частка призначень жінок на керівні посади у 2018 році досягла 69%. Проте завдяки цим призначенням вдалося вирівняти дисбаланс і досягти 47% жінок на керівних посадах.

Закон від 2012 року вимагає від національних урядових відомств і місцевих рад гарантувати, що жодна зі статей не отримує понад 60% високопоставлених призначень у будь-який конкретний рік.

Цього року закон змінили: тепер можна не дотримуватися балансу при призначеннях, якщо це не призводить до фактичного дисбалансу в розподілі посад.

Читайте також: Досвід Франції: Cherchez la femme

За словами критиків жорсткого квотування, бюрократичні схеми, спрямовані на просування прав жінок, можуть в підсумку тільки зашкодити.

Нагадаємо, мером Парижа є Анн Ідальго. Ідальго – перша жінка на посаді мера Парижа, яка на цьогорічних виборах знову заручилася підтримкою парижан і залишилася очільницею столиці Франції вже на другий термін. 

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті