Головна Анонси Академія медіа для дівчат, дедлайн 28 червня

Академія медіа для дівчат, дедлайн 28 червня

3
447
Girls Media Academy 1.0 / Академія медіа для дівчат 1.0

Проєкт «Girls Media Academy 1.0 / Академія медіа для дівчат 1.0» – це унікальна можливість для дівчат, які не вивчають журналістику чи комунікації в межах формальної освіти, дізнатися більше про те, як працює медіа, комунікації та блогінг в Україні.

Випускниці проєкту отримають не тільки базові знання у відповідних сферах, але й навчаться висвітлювати соціально важливі питання, такі як гендерна нерівність, зміна клімату, бодішеймінг та багато іншого.

Що відбудеться у межах проєкту?

 • 20 online зустрічей (10 інформаційних та 10 практичних);
 • креативні завдання між зустрічами (індивідуальні та командні);
 • інтерактиви на знайомство та командотворення;
 • додаткові ресурси для глибшого опрацювання кожної теми;
 • спільнота підтримки та розвитку в Telegram;
 • конкурс журналістських матеріалів, найкращі з яких будуть опубліковані у партнерських медіа;
 • конкурс соціально-орієнтованих матеріалів для публікації в соціальних мережах, авторка одного з яких отримає від ГО «Жіноча Ліга» одноразовий грант у розмірі 3 000 грн для купівлі додаткових навчальних матеріалів/курсів із теми, релевантної до теми проєкту;
 • стажування в редакції медіа партнера проєкту – online журналі «Українки»;
 • дводенний навчальний візит до Києва для найбільш старанних випускниць (20 осіб) із відвідуванням редакції, дискусією щодо розвитку журналістики та блогінгу в Україні, а також воркшопами щодо публічних виступів та розвитку креативного мислення.

Для кого проєкт «Girls Media Academy 1.0 / Академія медіа для дівчат 1.0»?

 • Для дівчат 18-21 років із усіх куточків України, що здобувають освіту в коледжі або університеті на спеціальності, не пов’язаній з журналістикою чи комунікаціями (наприклад, вивчають історію, соціологію, економіку, ІТ тощо);
 • для активних та амбітних дівчат, які прагнуть стати змінотворицями за допомогою слова;
 • для дівчат, що мають бажання якісно розширити своє коло спілкування та потрапити в середовище таких же вмотивованих молодих людей.

Як взяти участь у проєкті?

До 23:59 28 червня 2024 потрібно заповни реєстраційну форму. Підтвердження отримання заявки надішлють до 23:59 30 червня 2024. Результати відбору будуть оголошені до 23:59 4 липня 2024.

До участі у проєкті відберуть 50 дівчат із усієї України на основі мотивації та готовності взяти участь в усіх зустрічах. Пріоритет надаватимуть дівчатам із невеликих населених пунктів із врахуванням регіональної представленості.

Проєкт «Girls Media Academy 1.0 / Академія медіа для дівчат 1.0» засновано ГО «Жіноча Ліга» за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні. Медіа партнерами проєкту є online журнал «Українки», проєкт «WoMo», платформа «Жінки – це 50% успіху України», кампанія проти сексизму в медіа та політиці «Повага», медіа рішень «Рубрика» та інтернет-видання «САЛО НАПИСАЛО».

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси