Головна Статті Тетяна Трощинська стала лауреаткою премії імені Георгія Ґонґадзе

Тетяна Трощинська стала лауреаткою премії імені Георгія Ґонґадзе

0
828
Тетяна Трощинська

Лауреаткою премії імені Георгія Ґонґадзе у 2024 році стала журналістка Тетяна Трощинська. Про це повідомили на сторінці премії. Церемонія нагородження відбулася 21 травня, у день 55-річчя з дня народження журналіста Георгія Ґонґадзе.

Крім Тетяни Трощинської також цього року на премію номінували засновницю «Слідство.Інфо» Анну Бабінець та головну редакторку The Kyiv Independent Ольгу Руденко.

«Журналістика — це справа небайдужих людей. Багато хто скаже, що ми інформуємо, пояснюємо — чому, переповідаємо історії. Так і є. Але цього мало. Якщо ми небайдужі, ми є майданчиком для дискусій, позицій і аргументів, в не для крику одне на одного. Якщо ми не байдужі як журналісти і журналістки, ми впливаємо на зміну політичної культури в країні. Якщо ми небайдужі, ми стаємо частиною боротьби за демократію, частиною боротьби за українську державність. Якщо ми небайдужі, ми є частиною боротьби за людську гідність», сказала Тетяна Трощинська під час отримання відзнаки.


Читайте також: «Не підливати олії у вогонь»: Тетяна Трощинська про роботу медіа в час війни


Хто така Тетяна Трощинська

Тетяна Трощинська журналістка, редакторка, медіатренерка та експертка з чутливої комунікації, а також докторка наук із держуправління. Журналістка з 2018 року працювала головною редакторкою «Громадського радіо».

Згодом Тетяна Трощинська очолила департамент стратегічного аналізу та розвитку соціально впливового контенту на «Суспільному». Крім того, з лютого 2024 року працює продюсеркою суспільно-політичного ток-шоу «Новий відлік», яке транслюють в ефірі місцевих каналів «Суспільного», на «Українському радіо» та ютуб-каналі «Першого».

Премія імені Георгія Ґонґадзе є однією з головних відзнак для професійних українських журналістів і журналісток. У 2019 році премію заснувала родина журналіста Георгія Ґонґадзе за сприяння PEN Ukraine, Kyiv-Mohyla Business School та «Української правди».

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті