Головна Анонси Академія жіночого лідерства для депутаток сільських та селищних рад: дедлайн 28 жовтня

Академія жіночого лідерства для депутаток сільських та селищних рад: дедлайн 28 жовтня

2
442

Якщо ви хочете впливати на життя своєї територіальної громади села або селища, приймаєте рішення як обрана депутатка чи голова громади, але відчуваєте, що вам не вистачає практичних знань, Український жіночий фонд у партнерстві з Національним демократичним інститутом запрошує на навчання до Академії жіночого лідерства (АЖЛ).

Два цикли АЖЛ проходитимуть у листопаді 2021 року та включатимуть наступні теми:

  • вимоги до сучасного лідерства та сучасної лідерки,
  • перешкоди впровадженню політики рівних прав і можливостей,
  • принципи гендерно-орієнтованого врядування,
  • ґендерні профілі громад та врахування потреб вразливих категорій населення,
  • повноваження та правовий статус депутата місцевої ради,
  • створення та діяльність депутатських груп з гендерних питань,
  • комунікаційна стратегія для розвитку громади.

Навчальні модулі поєднують теорію та практичні вправи, групову роботу, що допоможе учасницям опрацювати отримані знання та застосувати у свою щоденну роботу на новому якісному рівні. Додатково випускниці АЖЛ візьмуть участь у менторській програмі – отримають індивідуальну підтримку досвідчених і фахових експерток з актуальних для них питань.

Участь у Академії жіночого лідерства є безоплатною.

Читайте також: Академія жіночого лідерства: 500 випускниць, 100 проєктів, 48 депутаток

Учасницями тренінгів можуть стати депутатки сільських та селищних рад і голови територіальних громад з усіх областей України. Учасниці сформують 2 навчальні підгрупи (по 20-22 учасниці кожна) та навчатимуться очно протягом 3-х днів.

Попередні дати навчання: перша підгрупа – 17-19 листопада, друга підгрупа – 18-20 листопада 2021 року. Орієнтовне місце проведення – м.Київ.

Для участі у тренінгах Академії жіночого лідерства необхідно заповнити анкету Дедлайн подання заявок 28 жовтня 2021 року.  

Про результати відбору експертної комісії буде повідомлено 5 листопада 2021 року.

Якщо маєте питання, пишіть координаторці проєкту Олені Кисельовій за адресою [email protected]. У темі листа вкажіть «Ваше прізвище_ АЖЛ для депутаток сільських та селищних рад».

Проєкт впроваджується Українським жіночим фондом у співпраці із Національним демократичним інститутом (NDI) у рамках програми «Підтримка жінок-лідерок в Україні» за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Жінки: 50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси