Головна Статті Анн Ідальго виступила проти участі росіян у Олімпійських іграх

Анн Ідальго виступила проти участі росіян у Олімпійських іграх

1
4,934
Анн Ідальго у Києві

Мерка Парижа Анн Ідальго в ефірі радіо France Info заявила, що росіяни не повинні брати участь у Олімпійських іграх 2024 року навіть під нейтральним прапором. Натомість політикня запропонувала, що російські спортсмени могли б брати участь у змаганнях у складі «збірної біженців».

9 лютого Ідальго також відвідала Київ та виступила у столичній мерії, де повторила свою позицію та наголосила на непохитній підтримці України аж до перемоги.

«Я хочу висловити вам своє переконання та свою волю: поки російські війська продовжуватимуть вас бомбардувати, націлюватися на ваше цивільне населення та вашу інфраструктуру, поки російські солдати окупують вашу територію, я не хочу, щоб російські спортсмени брали участь у спортивних змаганнях», — заявила Анн Ідальго.

Мерка також висловила впевненість, що Міжнародний олімпійський комітет «зможе підтримати цю позицію».

Водночас раніше Міжнародний олімпійський комітет оприлюднив заяву, в якій допустив можливість участі росіян і білорусів на Олімпіаді в Парижі під нейтральним прапором. 

Читайте також: Руслана Величко: Я не звикла здаватися та втікати

Зауважимо, що політикиня вже вдруге за час повномасштабної війни відвідує Україну. Цього разу французька делегація передала Києву 10 генераторів.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті