Головна Відео «Без тебе нічого не буде!»: Мінсоц поширило ролик для сільських жінок

«Без тебе нічого не буде!»: Мінсоц поширило ролик для сільських жінок

0
1,557

У мережі з’явилася соціальна реклама із закликом до дівчат та жінок із сільської місцевості брати активну участь у житті громади. Відео поширило Міністерство соціальної політики.

«Трансляція відеоролика сприятиме підвищенню рівня поінформованості населення щодо прихованої дискримінації та подолання гендерних стереотипів. Поширюйте ролик і долучайтесь до підвищення обізнаності громадськості!», — наголосили в міністерстві.

Читайте також: Село і гендер: кому належить земля в Україні?

У ролику повідомляється, що 5% жінок у селах стикалися із насильством у сім’ї протягом року, 48% не мають доступу до медичних послуг у пішій доступності, 26% хотіли б підвищити освітні рівень, однак не мають можливості, а 35% жінок не беруть участь у вирішенні проблем свого села.

«Усе це створює замкнене коло. Не бійся його розірвати! Відкрий для себе нові можливості, заяви про свої потреби, бери участь у житті громади та вимагай змін! Без тебе нічого не буде!», — закликають сільських жінок.

Нагадаємо, що в Україні кожна третя жінка мешкає в сільській місцевості. Проте серед голів об’єднаних територіальних громад в Україні було лише 15,4% жінок (станом на березень 2019 року).

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Відео