Головна Статті Чернівецька міськрада закликала ратифікувати Стамбульську конвенцію

Чернівецька міськрада закликала ратифікувати Стамбульську конвенцію

2
665
Плакат із вимогою до української влади ратифікувати Стамбульську конвенцію на Жіночому марші 8 березня 2021 р.

Депутати Чернівецької міської ради підтримали звернення до керівництва країни щодо ратифікації Стамбульської конвенції. Про це повідомляє чернівецьке агентство новин АСС.

Зокрема депутати звернулися до президента України, голови Верховної Ради, Кабінету Міністрів, МЗС та Мінсоцполітики.

«Звертаємось із закликом щодо ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами. Найбільш поширеною формою порушення прав людини є насильство щодо жінок, зокрема різні прояви домашнього насильства. Карантин, пов’язаний із COVID-19, загострив проблему та показав прогалини у системі протидії домашньому насильству. В умовах дотримання карантину все більше жінок, дітей та людей похилого віку зазнають насильства і змушені залишатися вдома поряд із кривдниками. Закликаємо представників влади не ігнорувати цю важливу проблему і вжити невідкладних заходів, спрямованих на попередження та мінімізацію домашнього насильства, незворотності покарання за насильство та надання максимальної підтримки і допомоги потерпілим особам, особливо дітям, людям похилого віку та особам із інвалідністю», – зазначається у зверненні.

Читайте також: Полтавська облрада приєднається до Хартії рівності

За відповідний проєкт рішення проголосували 23 присутні у сесійній залі депутатів, що становить більшість від складу ради.

Авторкою звернення є депутатка від фракції «Європейська солідарність» Наталія Фрунзе.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті