Home Відео Чотири народні депутатки запустили YouTube-канал

Чотири народні депутатки запустили YouTube-канал

5
1,111

Народні депутатки партії «Європейська солідарність» Іванна Климпуш-Цинцадзе, Ірина Геращенко, Ірина Фріз та Марія Іонова вирішили на період карантину запустити канал у YouTube.

«Нам усім катастрофічно в ці дні бракує спілкування. Ми звикли обговорювати з подругами особисте і багато говорити про роботу, іноді навіть забагато. І навіть карантин не вб‘є цю звичку… Уже днями стартує наш спільний із дівчатами канал, де буде особисте, неполітичне, політика, робота, дім, словом – життя в карантині», – пояснила Ірина Геращенко.

Канал назвали «Без хайпу» (робоча назва була «Карантин і село»).

Депутатки планують розповідати, чим переймаються в самоізоляції, чи буде позачергова сесія Верховної Ради, чи введуть дистанційне голосування, а також як європейські депутати й депутатки влаштували свою роботу на час карантину.

«Ми з колегинями у звичайному житті весь час перебуваємо на зв’язку між собою, спілкуємося з людьми, багато їздимо країною, тому гостро відчуваємо брак особистої комунікації під час карантину. Окрім коронавірусу, перед Україною зараз багато інших не менш серйозних викликів, передовсім, безпекових. Відтак, зростає запит і на інформацію з перших вуст, і на чітку безкомпромісну позицію щодо захисту національних інтересів України. Суспільство наїлося хайпу, настає час всім опуститися на землю і побачити реальність. Ми давно знаємо одна одну як політикинь, котрі здатні пропонувати рішення, брати на себе відповідальність і говорити відверто, – ось і вирішили започаткувати такий канал комунікації», – прокоментувала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, раніше Геращенко, Фріз, Іонова та Климпуш-Цинцадзе заснували платформу «Безпека. Жінки. Мир», яка опікується збереженням і поглибленням напрацювань влади в сфері гендерної політики в оборонно-безпековому секторі та в забезпеченні рівної участі жінок в політичних процесах і державних інституціях.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Відео