Головна Статті Чотири українки отримали відзнаку Гілларі Клінтон

Чотири українки отримали відзнаку Гілларі Клінтон

3
1,011

Перша леді України Олена Зеленська, урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, правозахисниця Олександра Матвійчук та співзасновниця й Українського жіночого фонду Наталія Карбовська стали цьогорічними лауреатками премії The Hillary Rodham Clinton Awards. Це премія, яку щороку вручає Джорджтаунський інститут жінок, миру та безпеки. Усі лауреатки, за словами організаторів, символізують десятиліття відважної праці на передовій в уряді та громадянському суспільстві.

Колишня держсекретарка США Гілларі Клінтон у режимі онлайн вручила нагороду першій леді України.

«Надзвичайна честь для мене – отримати відзнаку The Hillary Rodham Clinton Awards від Джорджтаунського інституту жінок, миру та безпеки. Під час онлайн-церемонії, відверто сказала: не маю відчуття, що це лише моя нагорода. Уся наша країна зараз бореться за свободу і водночас – за мирне життя у світі. Бо поки агресор запускає ракети по українських містах, миру, на жаль, немає ніде», –  прокоментувала Олена Зеленська.

Організатори премії зауважили, що цьогоріч відзначають відважність українок, які проводять миротворчу та гуманітарну роботу.

У свою чергу, в Українському жіночому фонді наголосили, що ця нагорода – визнання заслуги всього жіночого руху України.

«Цьогорічна церемонія нагородження була присвячена українським жінкам, які борються за свободу і незалежність своєї країни. Тобто, зокрема, і вам: представницям українського жіночого руху, які допомагають тим, хто цього потребує, хто волонтерить, підтримує армію та захищає права жінок, що навіть в умовах війни надважливо для розвитку суспільства та для відбудови країни», зазначили в Українському жіночому фонді.

Нагороду вручають Наталії Карбовській
Нагорода Катерини Левченко
Вручення нагороди Катерині Левченко
Нагороду вручають Олександрі Матвійчук

Нагороду The Hillary Rodham Clinton Awards щороку вручає Джорджтаунський інститут жінок, миру та безпеки за виняткове лідерство у визнанні важливої ролі жінок у створенні більш мирного та безпечного світу.

Відзнаку також отримала графиня Вессекська Софі – за багаторічну підтримку гендерної рівності та лідерство в боротьбі проти сексуального насильства під час конфліктів у всьому світі, включно з Україною.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті