Головна Відео «Фемінізм не пройде»: нардепа Мисика вимагають покарати за сексизм (ОНОВЛЕНО)

«Фемінізм не пройде»: нардепа Мисика вимагають покарати за сексизм (ОНОВЛЕНО)

0
661

МФО «Рівні можливості» вимагають вибачень, а також і МФО, і Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» звернулися до Комітету Верховної Ради з питань регламенту з проханням проаналізувати факт поведінки народного депутата Володимира Мисика та покарати його за сексистські висловлювання на адресу колеги народної депутатки Вікторії Пташник.

17 жовтня під час засідання  парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Мисик, реагуючи на виступ Вікторії Пташник, заявив, що жінки вносять «большую сумятницу в наш мужской коллектив», а також наголосив, що «феминизм не пройдет».

«Ми, народні депутати, члени МФО «Рівні можливості» засуджуємо ганебну поведінку народного депутата Володимира Мисика, вимагаємо публічних вибачень та у майбутньому дотримуватись етичних та правових норм, які гарантують повагу до людської честі, гідності та професійної репутації!», – ідеться у заяві МФО.

«Вважаємо, що така поведінка Володимира Мисика порушує статтю 8 Закону України «Про статус народного депутата України», яка вказує, що парламентар мусить «поважати честь і гідність інших народних депутатів». Також дії народного депутата Мисика суперечать Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» й підпадають під законодавче визначення поняття «утиск» – поведінки щодо особи чи групи осіб, «наслідком якої є приниження їх людської гідності за певними ознаками або створення стосовно такої особи чи групи осіб напруженої, ворожої, образливої або зневажливої атмосфери», – заявила Олександра Голуб, голова ГО «Гармонія рівних».

Нагадаємо, що лише на попередньому пленарному тижні Сергій Каплін дозволив собі ганебні висловлювання в бік помічників народних депутатів, до того Олег Ляшко та Олег Барна у публічних виступах використовували вирази, які є сексистськими і завдають шкоду діловій репутації жінок-урядовців та депутаток. Також хочеться згадати і про Геннадія Москаля, який дозволяє собі нецензурні висловлювання у бік жінок-урядовців.

50%

 

Більше публікацій
Більше публікацій Леся Ганжа
Більше публікацій Відео