Home Анонси Гранти від Міжнародного феміністичного фонду для жіночих організацій: дедлайн 5 жовтня

Гранти від Міжнародного феміністичного фонду для жіночих організацій: дедлайн 5 жовтня

4
226

Міжнародний феміністичний фонд відтепер приймає заявки на фінансування від правозахисних жіночих / феміністичних організацій з усього світу. Подаватися на пряме фінансування у межах програми «Каталізатор» Equality Fund можна до 5 жовтня 2020 року. Можливість відкрита для груп, які очолюють жінки; дівчат та небінарних людей, які сприяють змінам, протидіють порушенню прав, борються із наслідками COVID-19 і розробляють рішення для досягнення ґендерної рівності, пише Громадський простір.

Про вимоги до учасниць, процес подання заявки можна дізнатися на сайті Equality Fund.

Головна ціль фінансування – підсилити та надати гнучкі ресурси правозахисним та феміністичним організаціям аби вони могли просувати свої пріоритети і порядок денний (див. інформацію про принципи феміністичного фінансування).

Equality Fund надає гранти, які можна використати для операційних витрат, а також на конкретні програмні заходи та проєкти. Багаторічні гранти – терміном до трьох років. Нові організації або групи, яких раніше не підтримував Фонд, можуть отримати грант на рік.

Розмір грантів від Equality Fund варіюється від 10 000 канадських доларів на рік до 100 000 для деяких великих організацій. Максимальний річних розмір гранту не може перевищувати 50% від найвищого річного доходу організації-грантера за останні три роки.

На підтримку Equality Fund можуть розраховувати як неформальні, незареєстровані групи активістів /ок так і мережі, що працюють через фінансового спонсора (такі організації мають вказати своїх спонсорів).

Хто може подаватися?

Організації

  • якими в основному керують, очолюють чи направляють місцеві жінки, молодь, дівчата і /або небінарні люди (тобто жінки, молодь дівчата і / або небінарні люди є більшістю в організації, її правління або координаційного комітету);
  • просувають права жінок, молоді, дівчат і небінарних людей в межах своєї основної місії, а не лише як центральна частина їхніх програм;
  • працюють із позиції фемінізму і / або прав жінок для структурних змін із питань, що стосуються жінок, молоді, дівчат і / або небінарних людей;
  • схильні до створення феміністичного руху і співпраці із іншими жінками, молодіжними організаціями, LBTQI, BIPOC тощо;
  • можуть заповнювати документи пропозиції, описову частину та фінансові звіти англійською;
  • пропрацювали не менше року;
  • зареєстровані / мають головний офіс у країні, яка знаходиться на Ближньому Сході, в Азії і Тихому океані, Центральній і Південній Америці, а також Східній Європі.
  • здатні продемонструвати здатність приймати, керувати і повідомляти про кошти напряму або через налагоджені стосунки із фінансовим партнером;

Політичні партії, релігійні організації, державні органи, комерційні організації, академічні установи і приватні особи НЕ мають права на отримання фінансування.

Зверніть увагу, гранти Фонду не можуть бути використані для надання інших грантів.

Переглянути всю інформацію про отримання гранту можна тут.

Equality Fund – це міжнародний феміністичний фонд, який базується в Канаді. Це новаторська співпраця, яка створена для надання нового імпульсу правам жінок і феміністичного руху. Використовуючи досвід Міжнародного жіночого фонду і завдяки значному внеску уряду Канади й інших донорів Equality Fund забезпечує ресурсами організації для захисту прав жінок та феміністичногу руху, які працюють як на низовому рівні, так і на регіональному і глобальному.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси