Головна Анонси Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги оголосив конкурс проєктів: дедлайн 18 січня

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги оголосив конкурс проєктів: дедлайн 18 січня

2
139

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги (WPHF) оголосив конкурс проєктів в Україні для підтримки організацій громадянського суспільства. Підтримують організації, які працюють над збільшенням участі жінок у гуманітарному та кризовому впроваджені заходів, над посиленням захисту жінок та дівчат, покращенням соціально-економічного відновлення й політичної участі жінок та дівчат, вимушено переміщених через війну в Україні.

WPHF прагне фінансувати місцеві організації в Україні, які відповідають вимогам, за допомогою таких напрямів фінансування:

Фінансування за програмами від 30 000 доларів США до 500 000 доларів США

Забезпечення фінансування програмної діяльності ОГС, спрямованої на:

  • збільшення участі й лідерства жінок у гуманітарному плануванні та впроваджені заходів (відповідно до зони впливу 3 WPHF);
  • зміцнення безпеки, захисту й психічного здоров’я жінок, а також сприяння дотриманню їхніх прав людини (відповідно до зони впливу 5 WPHF);
  • покращення соціально-економічного відновлення й політичної участі жінок та дівчат, вимушено переміщених через війну в Україні (відповідно до зони впливу 6 WPHF).

Інституційна підтримка від 5000 доларів США до 30 000 доларів США

Має на меті посилити інституційну спроможність організацій з захисту прав жінок,  які приділяють особливу увагу жінкам і молодим жінкам, які пережили вимушене переміщення, та/або які мають  вимушено переміщених жінок і молодих жінок у ролі співробітників.

Зверніть увагу: організація може лише одноразово подати заявку на програмне фінансування та/або інституційну підтримку. Організації, які подають заявки на участь в обох напрямах, мають подати два окремі пакети заявок відповідно до вимог та встановлених зразків для кожного напряму.

Заповнені заявки англійською або українською мовами необхідно надсилати на електронну адресу: [email protected] тема листа «wphf cfp4-ukraine».

Термін подання заявки: 18 січня 2023 р.

Інформаційна онлайн-сесія щодо цього конкурсу буде організована ООН Жінки та Секретаріатом WPHF 10 січня 2023 року о 14:00 за київським часом. Для реєстрації, надішліть запит на поштову скриньку [email protected] до 8 січня.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси