Головна Статті Кеті Гочул стане першою жінкою, яка очолить штат Нью-Йорк

Кеті Гочул стане першою жінкою, яка очолить штат Нью-Йорк

2
218
Кейті Гочул

Віцегубернаторка Нью-Йорку Кеті Гочул стане першою жінкою, яка очолить штат.

Про це інформує The Guardian.

Призначення Кеті Гочул відбудеться після відставки чинного губернатора Ендрю Куомо, яка планується через два тижні.

Відставка Куомо стала наслідком секс-скандалу: 3 серпня генеральна прокурорка Нью-Йорку Летиція Джеймс оприлюднила результати кількамісячного розслідування, яке підтвердило факти домагання Куомо до принаймні 11 жінок, а також цькування й дискримінацію жінок в офісі губернатора.

Після цього із закликами піти з посади до Куомо звернулися впливові демократи – аж до президента Джо Байдена, а легіслатура Нью-Йорку розпочала підготовку до процедури імпічменту губернатора, оскільки він відмовився йти з посади добровільно.

Деякі впливові асоціації штату Нью-Йорк вже почали висловлювати свою підтримку адміністрації Гочул.

«Нам пощастило, що у нас є віцегубернаторка Кеті Гочул, яка готова чесно керувати і продовжувати розвивати досягнення Нью-Йорка в напрямку більшої економічної, расової та соціальної справедливості», – йдеться в нещодавній заяві Асоціації медсестер штату.

Читайте також: Генерал-губернаторкою Канади вперше стала жінка-інуїтка

Кейті Гочул
Кеті Гочул

Кеті Гочул перебуває на посаді віцегубернатора штату Нью-Йорк із 2015 року. Демократка.

Громадською активісткою стала в університеті, коли очолила студентські протести проти високих цін у книгарні та з вимогою назвати стадіон іменем одного з випускників університету.

Кар’єру політикині розпочала із роботи в органах місцевого самоврядування. У 1994 році стала членкинею міської ради свого рідного міста – Гамбурга.

У цей час також працювала працювала секретарем округу Ері, штат Нью-Йорк.

У травні 2011 року Кеті Гочул перемогла на позачергових виборах до Палати представників. Тоді вона виборола перемогу у чотирьох конкурентів і стала першою демократкою, що перемогла на окрузі за 40 років. Пробула депутаткою недовго, лише до січня 2013 року, коли програла чергові вибори республіканцеві Крісу Лі.

У 2014 році Куомо вибрав Кеті Гочул своєю соратницею на виборах губернатора Нью-Йорка, після його перемоги Гочул стала віцегубернаторкою.

Кеті також відома своїми щорічними поїздками по всіх 62 округах штату і виступами на захист прав жінок.

Очолювала кампанію проти сексуального насильства в університетах.

У своєму інтерв’ю New York Times щодо домагань губернатора вона наголошувала, що сексуальні домагання не є прийнятними на будь-якому робочому місці, і, звісно, у сфері публічного управління.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті