Home Статті Інна Совсун поскаржиться в регламентний комітет за «девчьонок-хохотушек»

Інна Совсун поскаржиться в регламентний комітет за «девчьонок-хохотушек»

0
774

Під час засідання парламентського Комітету з питань гуманітарної політики народний депутат Олександр Кабанов від партії «Слуга народу» вдався до сексистських висловлювань. Про це повідомила депутатка Інна Совсун.

Читайте також: «Вибачте, я більше не буду»: Як поводяться політики, спіймані на сексистських висловлюваннях?

«На початку засідання, народний депутат Олександр Кабанов від партії «Слуга народу» (попереднє місце роботи – ТОВ «Квартал 95») прокоментував присутність депутаток із партії «Голос» на засіданні комітету, сказавши, що «дєвчьонок-хохотушек прівели». Саме так, вам не здалось. Народний депутат назвав інших депутаток – «дівчатами-хохотушками». Я потім дуже чемно попросила його повторити те саме у мікрофон, щоб була стенограма. Але він сидів як вкопаний і взагалі не реагував на мої питання», – розповіла Совсун.

За її словами, відреагував нардеп Гео Лерос.

Він увімкнув мікрофон і сказав «Я перепрошую за некоректні висловлювання мого колеги щодо народних депутаток». Дякую Гео за позицію. А також за те, що в мікрофон підтвердив факт публічної образи. Тепер треба лиш дочекатись стенограми», – зазначила депутатка і запевнила, що збирається звернутися зі скаргою до регламентного комітету.

«Бо сексистські жарти з 95 кварталу приносити до парламенту не треба. Їх би і з репертуару цього творчого колективу теж варто було б виключити. Все ж, 21 сторіччя, і це не смішно», – підсумувала Інна Совсун.

Читайте також: Сексизм не пройде? Коли очікувати закон про відповідальність за дискримінацію

Читайте також: Сексизм узяти до відома: регламентний комітет Ради розписався у безпомічності

Нагадаємо, в жовтні 2018 року під час Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності нардеп Володимир Мисик заявив, що жінки вносять «велике сум’яття у чоловічий колектив», і що «фемінізм не пройде». Нардепка Вікторія Пташник, до якої були адресовані ці висловлювання, звернулася до Комітету Верховної Ради з питань регламенту з проханням проаналізувати факт поведінки народного депутата та покарати його за сексизм. Наприкінці лютого 2019 року відбулося засідання, однак, як виявилося, у комітету насправді немає жодних важелів впливу на кривдника, тому довелося обмежитися лише загальними фразами на кшталт «узяти до відома», «провести виховну роботу» та «звернути увагу на неприпустимість дій».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті