Головна Статті Катерина Левченко: Усі антигендерні рухи підтримують «руский мір»

Катерина Левченко: Усі антигендерні рухи підтримують «руский мір»

1
949

Усі антигендерні рухи свідомо чи несвідомо підтримують доктрину «руского міра». Про це в інтерв’ю «Повазі» заявила Урядова Уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко.

Вона зауважила, що однією з причин, чому почалася «спецоперація», Путін назвав гендер. Та нагадала про нещодавній виступ, де він згадав про «ідею гендерно-нейтрального Бога». Левченко назвала це все дуже небезпечними фразами та наголосила, що всі антигендерні рухи так чи інакше підтримують «руский мір», оскільки просувають наративи Путіна.

«Боротьба з правами людини, ліберальними цінностями, свободою слова, свободою зібрань — це все частина доктрини «руского міра». Тому всі антигендерні рухи свідомо чи несвідомо, але підтримують доктрину «руского міра», сказала Катерина Левченко в інтерв’ю.

Читайте також: Катерина Левченко: Неможливо відновити Україну, не врахувавши принцип гендерної рівності та інклюзії

Вона також додала, що після повномасштабного вторгнення відбулося зменшення впливу церкви московського патріархату, що натомість призвело до зменшення антигендерної риторики Ради Церков. Але вплив Ради Церков на політику все ще залишається. Щоправда, Україні є священники, які підтримують програми рівності.

«Варто зазначити, що в нас є священники, які активно підтримують Стамбульську конвенцію. Наприклад, священник ПЦУ Сергій Дмитрієв», додала Катерина Левченко.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті