Головна Анонси Конкурс на підтримку молодих жінок і промоцію Резолюції 1325: дедлайн 30 грудня

Конкурс на підтримку молодих жінок і промоцію Резолюції 1325: дедлайн 30 грудня

2
763

«ООН Жінки» оголосили конкурс пропозицій для громадських організацій щодо зміцнення потенціалу молодих жінок з Донецької та Луганської областей для просування Порядку денного 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на місцевому рівні. 

Цей проект спрямований на підтримку та посилення здібностей молодих жінок з 10 цільових громад Донецької області (Велика Новосілка, Добропілля, Дружківка, Курахове, Красногорівка (Мар’їнка), Хлібодарівка, Торецьк, Очеретине, Соледар, Званівка) та 10 цільових громад Луганської області (Біловодськ, Новоайдар, Попасна, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Щастя, Широкий, Станиця Луганська, Золоте), зміцнення їх потенціалу та створення можливостей для цінних ролей, які вони можуть відігравати у побудові миру.

В рамках проекту пропонується визначити та підтримати молодих жінок, для надання їм можливості брати участь у процесах побудови миру та вирішенні конфліктів шляхом підвищення рівня обізнаності про порядок денний «Жінки. Мир. Безпека» (WPS), наростити їх спроможність брати участь у локалізації Національного плану дій щодо імплементації РБ ООН 1325, в тому числі шляхом зміцнення їх адвокаційних та лідерських навичок. Окрім того, конкретні зусилля будуть спрямовані на посилення діалогу WPS між різними поколіннями жінок для сприяння співпраці, інтеграції та розвитку стратегічних альянсів між молодшими та старшими жінками, особливо в рамках мереж громадянського суспільства. 

Надіслані пропозиції мають відповідати вимогам, визначеним у Технічному завданні.

Пропозиції можна подавати до UN WOMEN за адресою: ukraine.general@unwomen.org, не пізніше 23:00 30 грудня 2020 року.

Бюджетний діапазон цієї пропозиції повинен становити 200 тис. доларів США –210 тис. доларів США (Бюджет на заходи, що будуть реалізовані в 2021 році: до 105 тис. доларів США; Бюджет заходів, що будуть реалізовані в 2022 році: до 105 тис. доларів США)

Контактна особа з боку ООН Жінки – Лілія Попович, liliia.popovych@unwomen.org, +380 50 027 55 63.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси