Home Анонси Конкурс «Суперсила для жіночих правозахисних організацій»: дедлайн 10 червня

Конкурс «Суперсила для жіночих правозахисних організацій»: дедлайн 10 червня

1
430

Мережа міжрегіональних ресурсних центрів, створених в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» оголосила конкурс «Суперсила для жіночих правозахисних організацій», пише Громадський простір.

Організатори запрошують взяти участь у конкурсі жіночих правозахисних організацій для отримання підтримки у розвитку потенціалу, якщо ваша організація:

  • є зареєстрованою жіночою організацією, яка сповідує феміністичні принципи та цінності;
  • створена для просування ідеї гендерної рівності, захисту прав та розширення можливостей жінок, а також надання послуг уразливим групам жінок і дівчат;
  • працює на місцевому рівні;
  • готова навчатися, розвиватися та мережуватися протягом наступних чотирьох років;

«Ми віримо в те, що потужні жіночі організації, об’єднуючи зусилля, краще сприяють зміцненню прав та розширенню можливостей жінок та дівчат. Розбудова потенціалу місцевих жіночих правозахисних організацій, є основним завданням хабів – міжрегіональних ресурсних центрів з розвитку потенціалу жіночих організацій, створених в рамках проєкту», – розповідають організатори.

Хаби розпочали свою роботу на початку 2020 року на базі наступних організацій:

Упродовж травня-червня 2020 хаби проводять конкурсний відбір жіночих правозахисних організацій для надання підтримки у розвитку їхнього потенціалу.

Жіночі організації, які пройдуть конкурсний відбір, впродовж наступних чотирьох років, отримуватимуть підтримку від Центрального МРЦ, який:

  • Проведе оцінку рівня потенціалу та розробить план інституційного розвитку
  • Запропонує меню тренінгів з організаційних та програмних питань
  • Надасть менторську підтримку
  • Створить можливості для мережування та обміну досвідом

Конкурс триває до 10 червня 2020 року.

Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайтах хабів.

Діяльність здійснюється в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади. Представлена інформація не обов’язково співпадає з поглядами уряду Канади або організації Пакт.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси