Home Статті Леся Василенко очолила Бюро жінок-парламентарок

Леся Василенко очолила Бюро жінок-парламентарок

2
92
Леся Василенко стала президенткою Бюро жінок-парламентарок Міжпарламентського союзу
Леся Василенко

Народна депутатка Леся Василенко, «Голос», стала президенткою Бюро жінок-парламентарок Міжпарламентського союзу (МПС).

Таку високу посаду в керівних органах МПС Україна посідає вперше, передає пресслужба «Голосу».

«Наступні два роки – велика можливість для нашої країни стати лідеркою у просуванні інклюзивного світового порядку денного та рівних можливостей для чоловіків і жінок», – прокоментувала Леся Василенко.

Читайте також: Амбасадоркою України в Ірландії стала Лариса Герасько

У своїй першій промові на посту президентки бюро жінок-парламентарок під час Асамблеї МПС політикиня закликала парламенти всіх країн вдосконалити законодавство у питанні гендерної чутливості та скасувати дискримінаційні закони.

Нові повноваження у структурах МПС отримали Ольга Рудненко, народна депутатка від «Слуги народу», яку було обрана до керівного органу Форуму молодих парламентаріїв, та Альона Шкрум, «Батьківщина», яка продовжила свої повноваження у Бюро постійного комітету з питань миру та міжнародної безпеки.

Бюро жінок-парламентарок Міжпарламентського союзу (МПС) – це найстаріша міжпарламентська організація світу, якій понад 130 років і до якої входять парламенти майже всіх країн світу.
МПС просуває демократичне врядування, інституції та цінності, працюючи із парламентами та парламентарями. Місія організації – працювати задля миру, демократії, прав людини, гендерної рівності, розширення можливостей молоді та сталого розвитку через політичний діалог та співпрацю.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті