![флешмоб Олена Пчілка](https://50vidsotkiv.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/Olena-Pchilka-1024x859.jpg)
Із нагоди 175-річчя від дня народження Олени Пчілки літературно-меморіальний музей Лесі Українки у Звягелі оголошує міжнародний літературний флешмоб «Читаємо Олену Пчілку».
Читайте також: Олена Пчілка — Велика Мати українського націоналізму
Флешмоб проводять, щоб ушанувати пам’ять української письменниці, перекладачки, редакторки, меценатки, публіцистки, фольклористки, громадської діячки Олени Пчілки (Ольги Петрівни Драгоманової-Косач) та популяризувати її творчу спадщину.
Правила флешмобу:
- прочитати твір чи уривок із твору Олени Пчілки, який вам до вподоби;
- із 19 квітня до 29 червня опублікувати відео на своїй сторінці в соціальній мережі (Facebook, Instagram, TikTok, Youtube тощо) з хештегом #ЧитаємоОленуПчілку та тегом музею #МузейЛесіУкраїнкиЗвягель.