Home Анонси Літня школа ЮрФем для студенток-юристок: дедлайн 12 липня

Літня школа ЮрФем для студенток-юристок: дедлайн 12 липня

1
735

6-9 серпня в Україні відбудеться Літня школа ЮрФем для студенток-юристок.

До участі запрошуються студентки-юристки ІІ-IV курсів із всі областей. Організаторками забезпечується проживання, харчування, роздаткові матеріали та компенсація проїзду.

За результатами відбору, що враховуватиме рівень мотивації, регіональну представленість та готовності до подальшої співпраці із ЮрФем, на Літню школу запросять 30 учасниць.

Повідомляється, що навчання у Літній школі зосереджуватиметься на розвитку soft skills у студенток-юристок.

«Soft skills є соціальними навичками: вміння переконувати, вести переговори, знаходити «підхід» до людей, працювати в команді, лідерство, креативність та інші, котрі є визначальними для успішної роботи в правовій сфері.

Окрім того, ми вивчатимемо юридичні аспекти захисту від гендерної дискримінації, гендерно-обумовленого насильства та сексуальних домагань. Також впродовж цих насичених трьох днів учасниці школи матимуть змогу спілкуватися із відомими юристками, адвокатками, суддями та науковицями під час майстер-класів та зустрічей, що проводитимуться між навчальними сесіями», – йдеться в анонсі школи.

Організаторки зазначають, що таким чином планують спонукати студенток-юристок активно взаємодіяти із своїми колегами та залучати більше активної молоді до обговорення питань, пов’язаних із гендерною рівністю.

Останній день реєстрації на Літню школу – 12 липня 2020 року.

Зареєструватись можна за посиланням.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси