Головна Статті «Марш жінок» запустив чат-бот психологічної підтримки для бійчинь

«Марш жінок» запустив чат-бот психологічної підтримки для бійчинь

2
674

Громадська ініціатива «Марш жінок» запустила гарячу лінію психологічної підтримки для військовослужбовиць.

Допомогу військовослужбовицям надаватимуть у спеціальних чатах онлайн. Заявки приймають через чат-бот у Telegram. Також є формат безплатних консультацій із можливістю продовження спілкування будь-яким зручним способом зв’язку.


Читайте також: В Україні запрацювала юридична гаряча лінія для жінок із родин військовослужбовців


«На фронті захисниці стикаються із цілим переліком викликів — виснаження, пряма загроза для життя, величезний стрес тощо. Окрім цього, присутні й інші фактори, які мають вплив на психологічний стан жінок у війську: стосунки з рідними та сім’єю, ставлення оточення, взаємовідносини з побратимами/посестрами тощо.

Всебічна допомога жінкам, які зараз захищають Україну, — наш пріоритет, а відкриття цієї лінії було метою та викликом для нашої психологічної служби», — зазначають в організації.


Читайте також: Жінка для жінки: солідарність, підтримка, розрада


На гарячій лінії чергують дев’ять кваліфікованих психологинь. Вони мають психологічну освіту та пройшли спеціалізовані навчання з військової психології, пише Wonderzine.

Фахівчині допомагатимуть із такими запитами:

  • відчуття самотності, безвиході, втрата мотивації;
  • погіршення ментального здоров’я (ПТСР, депресивні, тривожні стани, проблеми зі сном тощо);
  • суїцидальні думки;
  • будь-які види насильства, булінг;
  • проблеми у спілкуванні з близькими.

«Ми отримували багато запитів від військовослужбовиць щодо психологічної допомоги, тож дуже радіємо, що нарешті можемо її надати. Я знаю, що військовослужбовицям важко знайти спеціалістів і спеціалісток, які можуть дати кваліфіковану допомогу в кризових станах тут і зараз. Ми пройшли навчання і зможемо бути з ними поруч у найважчих ситуаціях», — каже координаторка психологічної служби підтримки «Маршу жінок» Тетяна Павлова.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті