Головна Відео Сюжет: Медійний марафон “Чому гендерна рівніть важлива для України”

Сюжет: Медійний марафон “Чому гендерна рівніть важлива для України”

0
299

Дата та час: о 12-00, 27 квітня 2016 року
Місце: вул. Володимирська, 49A, простір «INVERIA»

Медійний марафон: Чому ґендерна рівність важлива для України?

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) розпочинає унікальний медійний марафон у середу 27 квітня о 12:00, який присвячено інноваційним дослідженням громадської думки у сфері ґендерних питань.

Інноваційне дослідження дозволяє не лише дізнатися про свідомі думки та судження, але й збагнути підсвідоме, на кшталт того, кому з батьків йти у декретну відпустку, бути годувальником в родині, будувати кар’єру, чи, можливо, успішно поєднувати всі ролі.

Медійний марафон «Чому ґендерна рівність важлива для України?» організовано з метою підвищення рівня обізнаності суспільства про переваги ґендерної рівності та сприяння громадській дискусії щодо руйнівного впливу ґендерних стереотипів та сексизму.

НДІ залучив до участі у марафоні політиків, дипломатів, державних службовців, представників медіа та лідерів громадської думки, серед яких Посол Канади в Україні Роман Ващук, координатор програм технічної допомоги посольства США Джоан Вагнер, перший секретар Посольства Швеції в Україні Давід Емтестам, Ольга Айвазовська, Олександр Солонтай, Вікторія Подгорна, Наталія Карбовська, Марія Берлінська, Андрій Круглашов та модератор форуму Мері О’Хейґен, директорка НДІ в Україні.

Участь у подіумній дискусії на тему «Подолання сексизму та негативних ґендерних стереотипів у медіа» братимуть запрошені спікери: Ольга Герасим’юк, Андрій Куликов, Лариса Денисенко, Юрій Макаров. Модератором виступить Ірина Славінська.

Дізнатися більше, пройти тест і зрозуміти особисте сприйняття та власні стереотипи можна на сайтах: https://50vidsotkiv.org.ua// та http://povaha.org.ua/

Більше публікацій
Більше публікацій Відео