Головна Статті МФО «Рівні можливості» закликає підтримати депутатські групи за гендерну рівність

МФО «Рівні можливості» закликає підтримати депутатські групи за гендерну рівність

3
494

МФО «Рівні можливості» закликає керівництво місцевих рад і депутатів не блокувати діяльність депутатських груп з рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Про цей йдеться у офіційній заяві об’єднання.

«МФО «Рівні можливості» вітає створення депутатських груп у місцевих радах, які мають на меті просування політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у своїх громадах. На сьогодні таких груп вже створено більше, ніж 30 і їх кількість зростає щодня.

Разом з тим, почастішали випадки звернень до МФО місцевих депутатів у яких йдеться про блокування їхньої діяльності міськими головами та іншими депутатами. А також про обмеження їх у правах, порушення місцевою владою законів України», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Блог Олени Хотенко/ Рівне відстоюватиме рівність, попри кпини мера

Зокрема, МФО звертає увагу на ситуацію, яка виникла у Рівненській міській раді. Там міський голова систематично вдається до блокування роботи депутатської групи за рівні можливості. Водночас, просять місцеву владу впроваджувати закони України, які визначають політику рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та протидіяти різним формам дискримінації і насильства.

«Ми закликаємо керівництво місцевих рад і місцевих депутатів додержуватися статей Конституції України.  Вони визначають цінністю рівні права та можливості усіх громадян,  а також незворотність інтеграції у європейську спільноту, де на першому місці права людини і громадянина.

Також закликаємо активно впроваджувати закони України, які визначають політику рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, які покликані протидіяти різним формам дискримінації і насильства.

Як свідчить досвід успішних країн і на наше переконання, досягнути сталого суспільно-економічного розвитку Україна зможе лише завдяки використанню потенціалу всіх громадян без виключення. І за умови створення безпечні умови для розвитку кожної і кожного», – наголошують у МФО «Рівні можливості».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті