Головна Статті Міністерство армії США вперше очолить жінка

Міністерство армії США вперше очолить жінка

3
752
Крістін Вормут може очолити Міністерство армії США
Крістін Вормут

Президент США Джо Байден обрав Крістін Вормут очільницею Міністерства армії США –  таким чином вона може стати першою жінкою на цій посаді, пише УП із посиланням на The New York Times.

У разі схвалення Сенатом Вормут візьме під контроль найбільший підрозділ збройних сил, перед яким зараз стоять непрості задачі. Зокрема, як зазначає видання, мова йде про протидію зростаючим загрозам із боку Китаю і Росії.

Вормут приєднається до інших жінок, які були призначені на керівні посади в Пентагоні, як от Кетлін Гікс, заступниця міністра оборони, і Келлі Магсамен, начальниця штабу міністра оборони Ллойда Остіна.

Читайте також: Національну розвідку США вперше очолить жінка: Авріл Гейнс

Крістін Вормут народилася у південній Каліфорнії. Закінчила коледж Уїльямса, отримавши ступінь бакалавра політичних наук, а згодом отримала ступінь магістра державної політки в Університеті Меріленду.

Розпочала свою кар’єру в уряді в 1996 році в політичному управлінні Пентагону. Була спеціальною помічницею президента і старшою директоркою з оборонної політики та стратегії.

Із 2009 по 2010 рік обіймала посаду першої заступниці помічника міністра оборони.

За часів президентства Барака Обами отримала посаду заступниці міністра оборони з питань політики (із 2014 по 2016 роки). У цей період брала участь в антитерористичних операціях і підтримувала та розвивала відносини з Європою, Азією та Близьким Сходом.

У 2016 році стала директоркою аналітичного центру RAND Corporation (Research and Development).

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті