Головна Статті Міноборони відреагувало на скандал: жіноче взуття на параді буде іншим

Міноборони відреагувало на скандал: жіноче взуття на параді буде іншим

3
1,284
Андрій Таран, міністр оборони

Міністр оборони України Андрій Таран заявив, що жіноче взуття на параді Незалежності буде іншим. Таким є результат розбору скандальної ситуації із жіночою формою для параду Незалежності у Верховній Раді України, інформує Марина Бардіна.

«Поговорили з міністром оборони про підготовку параду і вчорашні підбори. Взуття на параді буде іншим – міністр показав картинку. Крім того, домовились разом попрацювати над становленням рівності в ЗСУ і підтримкою жінок на службі: перші три законопроєкти вже зареєстровані. Далі – належне речове забезпечення жінок і відповідна нормативна база», – написала нардепка на своїй офіційній сторінці в Фб.

Проте інші політсили наполягають на жорсткішій реакції.

Віцеспікерка Олена Кондратюк, «Батьківщина», вважає, що необхідно провести службове розслідування і доповісти суспільству, хто прийняв таке рішення. відзвітуватися скільки коштів було витрачено на закупівлю цього взуття та хто понесе матеріальну відповідальність за це; а також «публічно вибачитись за таке приниження жінок перед своєю армією і ветеранками, які зі зброєю в руках захищали і продовжують боронити незалежність і суверенітет України».

Нагадаємо, учора, 1 липня, Міноборони України опублікувало фото тренувань військовослужбовиць до параду Незалежності. Стройовий крок бійчині відтреновували у взутті на підборах.

Соціальні мережі розкритикували таке взуття учасниць параду, апелюючи до сексизму та недієздатності армії «на каблуках».

На наступни день після скандалу, 2 липня, у Раді народні депутатки від ЄС передали подарунок міністру оборони Андрію Тарану та Верховному Головнокомандувачеві Володимиру Зеленському: взуття на підборах.

Подробиці читайте: «Услада ока»: політикині засудили марширування на підборах

UPD: Після скандалу МО обіцяло надати журналістам коментарі, проте замість опублікувало пост, в якому розповіло, що форма буває польовою і парадною.

«Є польова форма одягу, повсякденна та парадна. Польова форма – на полігоні та в окопах, повсякденна – в повсякденній діяльності, а парадна – ну вже самі здогадалися. Цьогоріч на День Незалежності України будуть йти військовослужбовці-жінки в парадній формі одягу. Гарні та сильні», – написали в МО.

Армійці також навели приклади жіночого форменного взуття на підборах в арміях інших країн.

Таке пояснення викликало новий виток обурення.

Жінки: 50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті