Головна Статті Мішель Обама і Малала долучилися до Youtube-події «Віртуальний випускний»

Мішель Обама і Малала долучилися до Youtube-події «Віртуальний випускний»

8
1,244

Дружина колишнього президента США Мішель Обама та пакистанська правозахисниця і Нобелівська лауреатка Малала Юзуфзай долучилися до проведення онлайн-випускного для школярів і студентів, які змушені залишатися вдома через пандемію коронавірусу. Вечірка «Dear Class of 2020» відбудеться 6 червня.

«Я знаю, що ніхто з вас не уявляв собі, що ви закриєте цей розділ свого життя через екран комп’ютера чи телефона. Тому хочу переконатися, що у вас буде те свято, на яке ви заслуговуєте. Ось чому завдяки моїй ініціативі Reach Higher у співпраці з YouTube Originals ми влаштовуємо для вас особливий віртуальний випускний. Неважливо, що ви закінчуєте – середню школу чи коледж – ми хочемо, щоб ви, ваша сім’я і всі ваші близькі брали участь у цьому святі», – наголосила Мішель Обама, закликавши всіх охочих приєднуватися до вечірки.

Гостями онлайн-випускного також будуть експрезидент США Барак Обама, гендиректор Google Сундар Пічай, південнокорейський гурт BTS та співачка Леді Гага. Усі вони мають виголосити промови для випускників. Також на онлайн-випускному будуть спеціальні виступи від артистів Алісії Кіс, Келлі Роуленд, Керрі Вашингтон, Zendaya а також YouTube-блогерів Dude Perfect і The Try Guys, пише The Verge.

Детальний розклад події обіцяють оголосити 17 травня.

Також повідомляється, що за кілька днів до цього онлайн-випускний проведе Facebook. Його проведе американська телеведуча Опра Вінфрі, а виступатимуть там Майлі Сайрус, Jones Brothers, Lil Nas X та інші.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті