Головна Статті Місію ООН в Україні очолила правозахисниця Даніель Белл

Місію ООН в Україні очолила правозахисниця Даніель Белл

1
769
Даніель Белл
Даніель Белл

Канадська правозахисниця Даніель Белл очолила моніторингову місію ООН в Україні. Про це пише видання Zmina.

Даніель Белл працює у сфері прав людини з 1995 року, переважно в ООН та уряді Британської Колумбії (Канада).

До призначення на посаду в Україні вона працювала головою Місії ООН ійз прав людини в Іраку (UNAMI), а також була в Іраку представницею Управління Верховного комісара з прав людини ООН. Цю посаду вона обіймала з 2018 року.

У 2001 році пані Белл очолювала команди з прав людини в миротворчих місіях ООН в Афганістані, Іраку, Судані (Дарфур) і Тимор-Лешті.

Читайте також: Лише 10% жінок у світі очолюють державу чи уряд — дослідження ООН

Даніель Белл також мала короткострокові призначення у Південному Судані, Центральноафриканській Республіці та Судані.

До цього вона працювала в Міністерстві з питань рівності жінок в уряді Британської Колумбії (Канада). А також обіймала посади в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку та проєктах ООН Жінки в Нью-Делі.

Даніель Белл здобула ступінь докторки міжнародного права прав людини в Оксфордському університеті та ступені магістра і бакалавра (з відзнакою) в університеті Вікторії.

Моніторингова місія ООН із прав людини в Україні почала працювати у березні 2014 року. Це тимчасово створений підрозділ ООН, який здійснює моніторинг ситуації з правами людини, готує публічні доповіді й сприяє дотриманню прав людини в Україні, приділяючи особливу увагу ситуації на Донбасі, в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, тимчасово окупованих Російською Федерацією.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті