Головна Відео «Ми нічим не поступаємося чоловікам»: відео про жінок, які брали участь у виборах

«Ми нічим не поступаємося чоловікам»: відео про жінок, які брали участь у виборах

3
1,340
Членкині Української жіночої демократичної мережі

Українська жіноча демократична мережа розпочала знімати серію відео про учасниць виборчої кампанії.

«Минулий рік був насичений на події, однією з яких стали місцеві вибори, де брала участь чи не найбільша кількість жінок-кандидаток.  Якими стали ці вибори для жінок? Чи виникали ситуації, коли їх оцінювали не як рівних чоловікам. Чи планують вони далі брати участь у виборах, продовжувати громадську діяльність? Ми впевнені, що для кожної із кандидаток, незалежно від результату, вибори та отриманий досвід безперечно стануть запорукою подальших перемог у їх політичному житті», – заявили в УЖДМ, наголосивши, що хочуть підтримати всіх жінок, які балотувалися на виборах і зняти про них серію відео.

Читайте також: Післясмак від перегонів: що думають кандидатки про свою участь у місцевих виборах?

Однією з героїнь відео стала директорка благодійного «Українська спілка осіб із інвалідністю» Алла Музіріді, яка балотувалася до Запорізької обласної та міської рад.

«Я уже п’ять років пересуваюсь на інвалідному візку, і коли почала ним користуватися, очікувала допомоги від усіх. Та потім зрозуміла, що для якісних змін потрібно більше повноважень, ніж просто громадської діячки. Тому, заручившись підтримкою однодумців, вирішила йти в політику. У суспільстві є негативне упередження, що політика – не жіноча справа, а коли ти людина з інвалідністю, то накладається подвійний стереотип: жінка, та ще й на візку. Мовляв, що я зможу зробити? Та я впевнена, що жінки, зокрема й жінки з інвалідністю, – це великий потенціал. Ми нічим не поступаємось чоловікам. І взагалі людину потрібно оцінювати за її вчинками, ідеями… Одного разу я вирішила стати рушійною силою змін, а тому не опускатиму руки та працюватиму далі. Вірте в себе, не бійтеся відкривати щось нове! І все у вас буде!», – говорить у відео Алла Музіріді.

Читайте також: «Це робить вона»: майже сотня відеоісторій від українських політикинь

Олеся Єсіна теж балотувалася на виборах 2020 до Запорізької обласної та міської рад. Наступне відео про неї. Під час зустрічей із виборцями часто чула питання, мовляв, як вона, така молода, зможе протистояти у раді «дорослим, сильним та досвідченим» чоловікам-депутатам.

Виборці питали, чи є у Олесі діти, чи вона заміжня. Були зауваження, що краще б народила дітей та займалася їх вихованням, а не йшла у політику.

Попри всі перешкоди, Олеся зберігає оптимізм та закликає інших жінок пробувати свої сили в тих сферах, які вам близькі, навіть, якщо хтось думає, що вам туди закрита дорога.

«Жінки, вірте в себе! Ідіть шляхом, який ви для себе обрали, а кожну перепону сприймайте як досвід, що робить вас сильнішими! Пам’ятайте, що є такі організації, як «Українська жіноча демократична мережа», які допомагають не тільки знаннями, навичками, а й наповнюють енергією, яка заряджає на перемоги!», – говорить Єсіна у відео.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Відео