Головна Статті На подвір’я депутатки Полтавської облради кинули «коктейль Молотова»

На подвір’я депутатки Полтавської облради кинули «коктейль Молотова»

0
394
Людмила Мірошніченко

У двір депутатки Полтавської обласної ради Людмили Мірошніченко кинули пляшку із запальною сумішшю. Про це вона написала у своєму фейсбуці.

Депутатка разом із родиною проживає у селі Короваї Гребінківської громади. «Коктейлем Молотова», імовірно, цілили у машину депутатки. Інцидент трапився уночі 4 серпня.

Людмила Мірошніченко зазначила, що має підозри щодо замовників і виконавців нападу.

Вона не відкидає версії, що напад пов’язаний із її депутатством та запевняє, що не припинить свою політичну діяльність.

Читайте також: Коцюбинське: депутат від «Нових облич» побив депутатку від «Удару»

«Кожен з нас, хто не порушує закон, веде бізнесову, громадську, політичну діяльність у межах чинного законодавства, має право на власну думку на її відстоювання, на реалізацію власних проектів, на особистісну реалізацію, на роботу в інтересах громади, де проживає і суспільства, членом якого він є.

Коктейль «Молотова», який вночі кинули в наше обійстя, свідчить про чиюсь агресію, злочинний задум, спланований напад на безпеку нашої родини.

Я маю багато планів щодо покращення стану справ у своїй громаді. Я надалі відстоюватиму інтереси громадян, бо я є однією з них, хто хоче жити краще, мати дороги і відбудовану інфраструктуру, маю бажання і потенціал зробити багато корисного.

Тому, панове «терористи», попри ваші старання, мій курс лишається впевненим, попри ваші старання і я йтиму цей шлях гідно і плідно», – написала Людмила Мірошніченко.

Читайте також: Дискусія «НеЦінаПолітики: тиск, залякування, погрози – як діяти?», 11 серпня

Наразі зловмисника шукають правоохоронці.

Як зазначає видання «Коло», поліцейські, які приїхали на виклик, виявили залишки легкозаймистої рідини. Розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 ККУ (хуліганство).

Народна депутатка України Марина Бардіна зазначила, що такі дії мають бути засуджені, адже будь-яке насильство неприпустиме. Бардіна зазначила, що направила депутатське звернення до міністра внутрішніх справ із проханням розслідувати інцидент.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті