Головна Статті На Прикарпатті в облраді створили депутатську групу «Рівні можливості»

На Прикарпатті в облраді створили депутатську групу «Рівні можливості»

1
1,045

В Івано-Франківській обласній раді створили міжфракційну депутатську групу «Рівні можливості».

Як повідомила 50% ініціаторка створення, депутатка від ВО «Батьківщина» Євгенія Бардяк, до складу групи наразі входять чотири фракції обласної ради – «Батьківщина» (три депутати), «Свобода» (два депутати), «Слуга народу» (два депутати) і «Європейська солідарність» (три депутати).

«Група «Рівні можливості» буде співпрацювати з радами різних рівнів – від Верховної Ради до рад територіальних громад. А також з різними міжнародними інституціями – як державними, так і громадськими чи донорськими. Наша мета – це рівні можливості не тільки для жінок і чоловіків, але і для мешканців сільської та міської місцевостей, людей із різними видами інвалідності, людей різного віку», – розповіла Євгенія Бардяк.

За її словами, група не претендує на входження у додаткові комісії та президію обласної ради, а матиме представницький характер.

«Ми будемо говорити про доступність громадських просторів, які цікаві і дітям, і дорослим. Про рівне представництво жінок і чоловіків у різних професіях та посадах тощо. Основні напрями діяльності групи буде обговорено та обрано спільно зі всіма її членами і членкинями», – запевнила депутатка.

Читайте також: Блог Євгенії Бардяк/ Коли є чіткий план кампанії, немає паніки і хаосу

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на Запоріжжі у Біленьківській ОТГ в раді нового скликання створили депутатську групу «Рівні можливості» й обрали уповноважену із забезпечення рівних прав і можливостей. Цю посаду обійняла Ольга Кіс, яка в попередній каденції ради ОТГ очолювала групу «Рівні можливості».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті