Головна Статті Наталія Калмикова та Катерина Черногоренко стали заступницями міністра оборони

Наталія Калмикова та Катерина Черногоренко стали заступницями міністра оборони

3
1,126

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони України Рустема Умєрова. Із трьох призначень два напрямки очолюватимуть жінки. Це Наталія Калмикова та Катерина Черногоренко.

Цифровізація Міноборони

Катерина Черногоренко.
Катерина Черногоренко

Катерина Черногоренко стане заступницею міністра оборони України з питань цифрового розвитку.

За освітою Катерина — юристка, і до того, як прийти до державного сектору, 13 років пропрацювала у бізнесі. Із 2018 року Катерина Черногоренко була проєктною координаторкою електронних послуг єМалятко, електронний лікарняний та запровадження COVID-сертифікатів у Дії.

Читайте також на сайті кампанії «Повага»:: Злі мавки: як українки дають відсіч ворогу в окупації

«Це людина, яка горить своєю справою, працює 24/7 та чітко ставить цілі. Працюємо разом від заснування Мінцифри. Катя запускала складні сервіси та продукти, з якими ви точно знайомі. Це електронні лікарняні, єМалятко, а згодом і «Армія дронів», — охарактеризував Катерину Черногоренко міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Ключові напрямки роботи, над якими працюватиме Катерина на посаді, — запровадження системи кадрового обліку військовослужбовців, цифровізація ВЛК та шпиталів, е-Військовий квиток. А також скасування паперової звітності, цифровізація логістичних ланцюгів та системи рекрутингу.

Реформа кадрової політики та робота з ветеранами і ветеранками

Наталія Калмикова
Наталія Калмикова

Наталія Калмикова буде заступницею з питань соціального розвитку. Із лютого 2022 вона була виконавчою директоркою Українського ветеранського фонду, до цього радницею Командувача сухопутних військ ЗСУ та заступницею директора у фонді «Повернись живим».

Пріоритетні напрями роботи на посаді реформа кадрової політики, зміна підходів до підготовки з тактичної медицини, побудова нової моделі в системі військової медицини. Також працюватиме над адаптацією військових в цивільному житті, побудовою сил резерву з ветеранів та ветеранок.

Читайте також: Забезпечення рівності та інклюзії у відновленні: в Україні розпочала роботу нова платформа

«Головний пріоритет для нових членів команди — наші воїни, їхнє життя, здоров’я та гідність. Наше найважливіше завдання — забезпечити повагу до гідності воїнів у всіх взаємодіях з державою»,
підсумував призначення Рустем Умєров.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті