Головна Статті Наталія Кривда очолила Український культурний фонд

Наталія Кривда очолила Український культурний фонд

1
1,141

Наталія Кривда стала головою наглядової ради Українського культурного фонду. Про це повідомив в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв, пише Радіо Свобода.

«Вона не просто є керівником наглядової ради, модератором процесів, які будуть проходити всередині УКФ, але й представлятиме УКФ, визначатиме політику Фонду відповідно до законодавства, і відповідатиме перед суспільством за ті демократичні та прозорі процеси, які, я впевнений, під її керівництвом матимуть місце в системі роботи УКФ», — сказав Карандєєв.

Він зауважив, що нова очільниця Українського культурного фонду зарекомендувала себе як «людина професійна, доброчесна та уважна до всіх течій та проявів в українському культурному середовищі».


Читатйе також: Марина Безрукова очолила Агенцію оборонних закупівель


9 лютого Міністерство культури та інформаційної політики України затвердило новий склад наглядової ради УКФ. 4 березня наглядова рада УКФ запропонувала три кандидатури на посаду глави фонду. Крім Кривди на цю посаду також претендували колишні заступниці міністра культури Галина Григоренко та Ірина Подоляк.

Хто така Наталія Кривда та чим займається Український культурний фонд

Наталія Кривда має ступінь докторки філософських наук, спеціалізується на темах історії культури, історії міфології, проблемах ідентичності та культурної пам’яті. Обіймає посаду академічної директорки МВА-програми Единбурзької бізнес-школи. Як волонтерка з 2014 працює головною експерткою групи «Культура» Реанімаційного пакету реформ. Раніше брала участь у роботі УКФ як експертка та оцінювала проєкти в різних програмах та секторах Фонду.

Український культурний фонд — це державна установа, створена в 2017 році для сприяння розвитку культури. Фонд надає державну фінансову підтримку ініціативам у сфері культури та креативних індустрій через механізм відбору проєктів на конкурсній основі.


Читайте також: Коли культура (не) на часі


Діяльність фонду, згідно з чинним законодавством, спрямовується та координується Міністерством культури та інформаційної політики України.

Відповідно до Закону України «Про Український культурний фонд», голова УКФ працює на громадських засадах і має представницькі функції. Зокрема, представляє Фонд у відносинах з різними стейкхолдерами з питань забезпечення сприятливих умов для розвитку культури та мистецтв в Україні.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті