Home Статті Національна поліція розпочала гендерне самооцінювання

Національна поліція розпочала гендерне самооцінювання

2
605

У Національній поліції заявили, що збираються проводити гендерне оцінювання своєї роботи, повідомляє Департамент комунікації МВС України.

Згідно з повідомленням, днями був підписаний Меморандум про співробітництво щодо гендерного оцінювання між Нацполіцією та Женевським центром із врядування у секторі безпеки (DCAF).

Заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич наголосив, що підписання Меморандуму підвищить ефективність роботи правоохоронців і повідомив, що згодом планується створення спільної робочої групи з міжнародними колегами щодо проведення гендерного оцінювання Національної поліції України.

У свою чергу, заступниця міністра МВС Катерина Павліченко зазначила, що проведення гендерного оцінювання (самооцінювання) слугуватиме прикладом та буде взяте за основу для проведення такого оцінювання у інших центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовує і координує Міністерство внутрішніх справ.

«Підписання Меморандуму допоможе нам досягнути найвищих стандартів професійної та особистої доброчесності, а також подальшого забезпечення вищого рівня відповідності діяльності Національної поліції України міжнародним зобов’язанням України для інтегрування найкращих практик у сфері гендерної рівності», – сказала Павліченко.

Як повідомлялося, раніше Катерина Павліченко заявила в інтерв’ю 50%, що в МВС збираються проводити гендерний аудит.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ у вересні 2018 року взяло на себе зобов’язання здійснити аудит забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків. У червні 2020 року в МЗС оголосили результати проведення гендерного аудиту.

Також у травні 2020 року стало відомо, що в Апараті Верховної Ради України проводитимуть гендерний аудит.

50%

Фото Андрія Новицького

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті