Головна Відео НДІ створив курс анімаційних відео для кандидаток і кандидатів на виборах

НДІ створив курс анімаційних відео для кандидаток і кандидатів на виборах

7
3,378

Національний демократичний інститут (НДІ) запустив курс із 11 анімаційних відео для кандидаток та кандидатів, що братимуть участь виборах. Усі ролики містять конкретні рекомендації і вправи для кандидатів та кандидаток, як побудувати успішну виборчу кампанію та подолати перешкоди у досягненні політичних цілей.

Відео створені на основі українського видання «Навички проведення виборчих кампаній», яке було розроблене НДІ та міжнародними експертами, та адаптоване до українського контексту.  

Цей посібник містить теорію та практичні завдання, орієнтовані на планування та здійснення успішної виборчої кампанії. Видання вже використовувалося кандидатами та кандидатками під час позачергових парламентських виборів в Україні 2019 року та отримало позитивні відгуки від них, а також від тих, хто планує брати участь у місцевих виборах 2020 року. 


Посібник НДІ «Навички проведення виборчих кампаній» можна почитати тут

Мета освітніх анімаційних відео:

  • розказати кандидатам про те, як проводити успішні кампанії;
  • мотивувати балотуватися людей із недостатньо представлених в політиці груп.

У роликах розповідається, як потрапити до списку, контактувати з виборцями, розробляти ключове повідомлення, планувати виборчу кампанію тощо.

Відео будуть виходити щотижня на Youtube-каналі сайту «Жінки – це 50% успіху України».

Відеокурс підготовлено Національним демократичним інститутом (НДІ) завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), завдяки Фонду розвитку ефективного врядування Великої Британії та Міністерству міжнародних справ Канади. Інформація, представлена у відео, не обов’язково відображає погляди USAID, Уряду США, Міністерства міжнародних справ Канади, Департаменту міжнародного розвитку Великої Британії або Уряду Її Величності.
Національний демократичний інститут є партнером Програми USAID DOBRE, що виконується Глобал ком’юнітіз (Global Communities).

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Відео