Головна Статті Не будь розпатланою: Guardian дивується із сексистських порад корейських чиновників

Не будь розпатланою: Guardian дивується із сексистських порад корейських чиновників

3
593
У Сеулі міська влада оприлюднила сексистські поради для вагітних, які викликали обурення в жінок.
Зображення: thehauterfly.com

У столиці Південної Кореї міська влада оприлюднила сексистські поради для вагітних, які викликали обурення в жінок. Чиновники наголошували на необхідності забезпечити чоловіків чистим одягом і достатньою кількістю їжі, поки породіллі будуть у пологовому будинку. Правила були опубліковані міським інформаційним центром із вагітності та пологів Сеулу, який відкрився в 2019 році. Контент контролювався Корейським товариством акушерства й гінекології, повідомляє The Guardian із посиланням на корейські ЗМІ.

У перші місяці вагітності жінкам рекомендували «не забувати про домашню роботу, адже вона допомагає підтримувати здорову вагу». Також пропонувалося повісити на чільне місце одяг, який жінка носила до вагітності — нібито для мотивації. Це, на думку міської влади, допоможе майбутній мамі контролювати свою вагу і швидше повернутися до «норми» після пологів. Безпосередньо перед пологами жінки нібито повинні повністю вичистити холодильник від продуктів, у яких закінчується термін зберігання. Також потрібно приготувати різну їжу, щоб чоловіки, які «не звикли готувати», змогли просто розігріти її, поки жінка буде народжувати.

Інші сексистські поради були про те, що крім їжі, жінка повинна приготувати 3-4 комплекти чистого одягу для чоловіка й дітей. І обов’язково придбати пов’язку для волосся, щоб «не бути розпатланою після пологів».

Незабаром після публікації рекомендації видалили через різку критику в соціальних мережах та обурені коментарі жінок: «Вони й досі вважають, що заміжні жінки мають бути обслугою для своїх чоловіків?» та «Наприкінці вагітності складно навіть дихати, а вони хочуть, щоб ми готували їжу і одяг для чоловіків?!».

У свою чергу, чиновники пояснили, що нібито скопіювали ці сексистські поради з сайту Міністерства охорони здоров’я, але там уже видалили цю публікацію.

Читайте також: Уряд Малайзії вибачився за сексистські поради жінкам під час карантину

Видання нагадує, що в 2018 році уряд Південної Кореї оприлюднив поради для старшокласників. З-поміж іншого, там ішлося про те, що «жінкам потрібно працювати над зовнішністю, а чоловікам — над поліпшенням своїх фінансових можливостей». Також уточнювалося, що, якщо чоловік витратив багато грошей на побачення, то він може розраховувати на «компенсацію».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті